Haberler

Proje Yönetimi Profesyonelleri Dinamikler 2021’ de Buluşuyor

Türkiye’de Proje Yöneticilerini ve Proje Yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD, www.ipyd.org) tarafından Dinamikler Proje Yönetim Kongresi düzenlenmektedir.

Kongremizde yurtiçi ve yurtdışından ulaşım, üretim, telekomünikasyon, inşaat ve taahhüt, bilişim, finans, sağlık, kamu, bilim dünyası ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere farklı sektörlerden katılımcılara iletişim ortamı sunulması ve proje yönetim disiplini ile ilgili yeni uygulama ve gelişmelerin paylaşımı yapılmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve en büyük proje yönetim kongresi olma özelliğine sahip “Dinamikler 2021 / 21. Uluslararası Proje Yönetim Kongresi”, 1 Nisan 2021′ de online olarak gerçekleştirilecektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.