Haberler

Proaktivitenin Yeni Adı: Monitoring as a Service Hizmetleri

İşletmelerin bilişim altyapılarını 7/24 izleyip, sorunlara anında müdahale edecek şekilde proaktif ve çevik bir operasyon süreci kurması, önemli bir yatırım, efor ve insan kaynağı gerektiriyor. Bu sürecin sorunsuz işletilebilmesi ise iyi bir optimizasyona ve sağlam bir operasyonel disipline ihtiyaç duyuyor. Kritik bilişim altyapılarının gerektiği gibi izlenememesi durumunda ise servis kesintileri ve son kullanıcıya yansıyan problemler kaçınılmaz hale geliyor.

GlassHouse Bulut İş Birimi Yöneticisi Gürsoy Yazaroğlu, GlassHouse SAP Basis Teknoloji Danışmanı Mustafa Ercan ve ÇözümPark’ tan Hakan Uzuner, donanım ve uygulama izleme yetkinliklerini tek noktada birleştiren Monitoring as a Service teknolojileri üzerine konuşacaklar.

Kendi yönetiminizdeki altyapınız, özel bulut ve genel bulut ortamlarındaki kritik iş yüklerinizi 7/24/365 kolaylıkla nasıl izleyebileceğinizin tekniklerini dinlemek ve bu alandaki yeni teknolojileri keşfetmek için etkinliğe hemen kaydolun!

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/proaktivitenin-yeni-adi-monitoring-as-a-service-hizmetleri/2189

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.