Anasayfa » Microsoft Yeni Nesil Xbox S Serisi Fiyatını Açıkladı

Makaleyi Paylaş

Haberler

Microsoft Yeni Nesil Xbox S Serisi Fiyatını Açıkladı

xbox s için microsoft fiyatını belirledi.
Microsoft, yeni nesil Xbox S serisi fiyatını açıkladı.

Kasım ayında tanıtılması beklenen yeni nesil Xbox S serisi için Microsoft, konsolun fiyatını Xbox resmi twitter hesabından takipçilerine ilk elden paylaştı.

Microsoft paylaştıığı içerikte; “Xbox’ta şimdiye kadarki en küçük yeni nesil performans” olarak tanımlıyor. Yakın zamanda sızdırılan bilgiler doğrultusunda fiyatının 299 dolar olacağı arasındaydı. Paylaşılan bu haber ile Microsoft 299 dolar olacağını doğruladı. Samimi bir dil ile daha fazla bilgiyi kısa zamanda paylaşacaklarını da ekledi.

Paylaşılan görselde, oyun konsolunun sızdırılan görsellere göre daha iyi görünümde olduğunu ve disk sürücüsünün olmadığını söyleyebiliriz. Sony PS5’e göre donanım olarak boyunu uzatırken Microsoft ise daha kompakt görünümü tercih ettiğini görüyoruz.

Gelişmiş X Serisi’nin ise 499 dolara satılacağını sızan bilgiler arasında. Hem X Serisi hem de S Serisi’nin 10 Kasım’da piyasaya çıkması merakla bekleniyor.


Güncelleme, 12:10; Bir paylaşımda Xbox Uk tarafından geldi. İngiltere’de satış fiyatı 249 £ olarak satılacağı duyruldu.

İLGİLİ HABER

Makaleyi Paylaş

sistem uzmanı, mali müşavir, işletme müdürü. İnterneti,okumayı,üretmeyi ve paylaşmayı seven

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>