Anasayfa » Formula 1, F1 2020 Oyununu Satışa Sundu

Makaleyi Paylaş

Haberler

Formula 1, F1 2020 Oyununu Satışa Sundu

F1 resmi oyunu satışa sunuldu.
Tüm yarış pistlerini içeren oyun satışta.

Formula 1, bu senenin beklenen serisi Formula 1 2020’yi belirli platformlarda satışa sunduğunu Twitter üzerinden paylaştı. Xbox One, Playstation 4, Google Stadia ve Microsoft Windows versiyonunu online olarak satın alabilirsiniz.

2009 yılından itibaren Codemaster tarafına geçen oyun, her yılın kendi adıyla satışa sunuluyor. Her çıkan yeni versiyonda daha gerçekçi yarış hissi veren oyun, pandemi sebebiyle hayranlarını merakla bekletse de Formula 1 yarış takviminin ilk ayağından hemen sonra satışa sunmuş oldu.

Multiplayer ve ikili oynama imkanı

Oyunun kısaca yeni özelliklerine değinecek olursak; 22 tüm yarış pisti, 10 takım seçeneği, geliştirilmiş ve daha basitleştirilmiş ERS kontrolü, F2 için daha derinlemesine geliştirmeler, iyileştirilmiş arka ayna görünümü ve Takımım modu. Bu yeni özellikle beraber takım oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bir diğer yeni özellik ise Podyum Pass. Oyundaki başarıları açtıkça Podyum geçişleri için özel elbiseler ve VIP ürünlerini satın alma imkanı sunuyor.

Schumacher için saygı duruşu

Formula 1’in efsanevi pilotlarından olan Michael Schumacher için bu seride özel bir bölüm geliştirildi. Efsanevi pilotun ikonik 4 aracını sürebilirsiniz. Ayrıca kazanılan yarış sonrası özel temalı podyum kutlama içeriği sunuluyor.


İkonik araçlar şöyle ;

  • 1991: Ürdün 191
  • 1994: Benetton B194
  • 1995: Benetton B195
  • 2000: Ferrari F1-2000

İlgili Haber

Kaynak : Formula1game.com

Makaleyi Paylaş

sistem uzmanı, mali müşavir, işletme müdürü. İnterneti,okumayı,üretmeyi ve paylaşmayı seven

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>