Haberler

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2020 İçin Kayıtlar Açıldı

Microsoft Türkiye tarafından bu sene 7. düzenlenecek olan Microsoft Teknoloji Zirvesi, bu yıl 26 Mart 2020 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Microsoft Türkiye tarafından olan açıklama;

Tarih: 26 Mart 2020, 08:30 – 17:00

Adres: Haliç Kongre Merkezi
Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. Haliç Kongre Merkezi Idari Bina No:19 Kat:2, 34445 Beyoğlu / İstanbul / Türkiye

Kayıt Adresi: https://www.microsoftevents.com/profile/form/index.cfm?PKformID=0x9557115abcd&wt.mc_id=AID3006994_QSG_392908

Teknoloji dünyasındaki son yenilikleri iş dünyasının yaratıcı ve vizyoner kurumlarıyla buluşturduğumuz Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin 7’ncisini, bu yıl 26 Mart 2020 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğiz.

Bilişim dünyasının kalbine dokunan konuları alanında uzman konuşmacılarla birlikte aktaracağımız zirvemizde, bu yıl da teknoloji dünyasının karar verici yöneticilerine ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kurumlara zengin bir program sunacağız.

Her sene 2000’i aşkın ziyaretçiyi ağırladığımız zirvede, perakende, finans ve üretim başta olmak üzere, sektörlerin dijital dönüşüm dinamikleri, yeni nesil teknolojiler ve sektörel uygulamalar Türkiye’den ve dünyadan örneklerle aktarılacak. Bu sene de yatırımları ve başarılarıyla Türkiye’nin önde gelen şirketlerine yön veren liderleri bir araya getirdiğimiz CEO paneli katılımcılarla buluşuyor olacak. Ana sahnede demolarla dijital dönüşümün ilham verici örnekleri sunulurken, paralel oturumlarda sektörel sunumların yanı sıra akıllı iş uygulamaları, siber güvenlik, modern iş yeri, altyapı ve uygulamalar, veri ve yapay zeka gibi teknolojiler uzmanların gözünden aktarılacak. Etkinlik alanındaki deneyim ve stand alanlarında ise, katılımcılara bu teknolojileri yerinde deneyimleme fırsatı sunulurken, iş ortaklarımız ve ziyaretçilerimizin daha güçlü iş bağlantıları geliştirmesine olanacak sağlanacak.

Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaların üst düzey yöneticilerinin, karar vericilerinin, bilişim sektörünün öncü kuruluşlarının, start-up’ların ve bilgi teknolojileri profesyonellerinin bir araya geleceği Microsoft Teknoloji Zirvesi‘nde sizi de aramızda görmek isteriz.

Ajandalarınıza 26 Mart 2020 Perşembe gününü şimdiden kaydedin!

Saygılarımızla,
Microsoft Türkiye

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.