Anasayfa » Microsoft Surface Pro 7 Plus Duyuruldu

Share This Post

Haberler

Microsoft Surface Pro 7 Plus Duyuruldu

Microsoft Surface ailesine Pro 7 Plus modeli eklendi. 2’si 1 arada bilgisayarın teknik özellikleri ve fiyatı haberimizde.

Microsoft Surface Pro 7 Plus, orjinaline benzer bir tasarımla geliyor. Şirket henüz ince çerçeveli ekranlara geçiş yapmadı. Bilgisayar ekran özellikleri tarafında 2736 x 1824 çözünürlüğe ve 12,3 inç boyutuna sahip bir ekrana yer veriliyor. Bir adet USB-C bağlantı noktası ve bir adet USB-A bağlantı noktasına sahip olan bilgisayarda, ses jakı ve Surface Connect bağlantı noktası bulunuyor. Cihazın Nano SIM tepsisine sahip bir LTE sürümü var, ancak Wi-Fi sürümünde bir Nano SIM bölmesi yerine MicroSD kart okuyucu bulunuyor.

Microsoft Surface Pro 7 Plus
Surface Pro 7 Plus

Cihazda bulunan 50,4 Wh pil sayesinde pil ömrü Surface Pro 7’den 5 saat daha fazla (15 saat). Şirketin Başkan Yardımcısı Robin SeilerThe Verge‘ye verdiği bir röportajda daha büyük bataryaya yer açmak için Termal Tasarım Modülünü güncellediklerini söyledi.

Microsoft cihazı yalnızca işletmeler ve okullar için kullanıma sunulacağını söylüyor. Ancak ilerleyen zamanda global pazarda da satışa sunulabilir.


Cihazın başlangıç modeli Intel Core-i3 işlemci, 8 GB RAM’e ve 128 GB depolama kapasitesi bulunuyor. Şirket bu temel model 899 dolar başlangıç ​​fiyatı belirlemiş. Cihaz, 15 Ocak’ta piyasaya sürülecek.

Kaynak:gizmochina.com

Son Haberler

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>