Haberler

Microsoft, E-Posta Servislerinde ve Xbox Live Servisinde Sorunlar Yaşadığını Bildirdi

Microsoft bazı Outlook kullanıcılarının e-posta hesaplarına erişememesine neden olan sorunlar yaşıyor. 10.11.2020 tarihinde başlayan sorun için firma henüz çözüm bulmuş değil.

Microsoft, 10.11.2020 tarihinde Xbox Live oyun hizmetine de giriş yaparken sorunlar yaşıyordu ve dün 22:00 saatinde sorunu çözdüklerini twitter üzerinden bildirdi.

Sorun yaşayan kullanıcılar twitter üzerinden şikayetlerini bildirdi ve Office 365 Status hesabı twitter üzerinden açıklamalarda bulundu.

“Kullanıcılarımızın Outlook.com’a erişmeye çalışırken yaşadığı sorunu araştıyoruz ve kısa süre içerisinde çözüm sağlayacağız. Bu yaşadığımız sorun Outlook.com, onedrive.com ve Sharepoint online sistemlerimiz üzerinde devam etmektedir.” ifadelerini kullandı.

Outlook.com servisinde yaşanılan sorun devam etmektedir. Yaşanılan sorunla ilgili ayrıntılı durumu https://portal.office.com/ServiceStatus sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Microsoft Ürünleri İçin Güvenlik Güncellemeleri Yayınlandı

Yeni Macbook İşlemcisi Harici Ekran Kartı Desteklemiyor

Virgin Hyperloop İlk İnsanlı Testlerini Gerçekleştirdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.