Haberler

Logitech Türkiye’nin Yeni Kurumsal Cihazlarıyla Tanışın

Dijital platform parçaları üreticisi olan Logitech, yine harika ürünlerle gündeme geliyor. Bütün ülkelerde farklı üretimler gerçekleştiren marka bu kez de Türkiye için eşsiz aygıtlar üretmiş durumda.

Logitech kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatabilmek için ürünlerini hızlı, kaliteli, verimli ve konfor düzeyini artırmak istiyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yapılan etkinlikte yeni cihazlarını tanıtan marka, mouse ve klavye alanına ağırlık veriyor. Özellikle son yayınlanan ürünlerin kurumsal biçimde olması Türkiye’deki kullanıcılarını oldukça mutlu etmiş durumda.

İnsanların bilgisayar ve teknolojik cihazları kullanımının artmasıyla birlikte Logitech’de bambaşka ürünler geliştirmeye başladı. Genel olarak kullanıcılarına rahat bir deneyim yaşatmak ve uzun süre bilgisayar başında kalsanız bile rahat bir konfor alanı sunması markayı eşsiz kılıyor. Türkiye bazlı harika projeler geliştiren marka son yaptığı etkinliği İstanbul’da gerçekleştirdi. Etkinlik içerisinde yeni ürünler tanıtılırken, daha çok kurumsal cihazların geliştirildiği dikkat çekti. Bununla birlikte kablosuz, yeni nesil ve Logi Bolt’un bağlantı protokolünün olması da fazlasıyla göze çarpıyor.

Verimli, Eksiksiz ve Güvenli Aygıtlar!

Kurumsal ve önceliği Türkiye’ye yönelik olan cihazlar gelecek zamanlarda bütün Dünya’ya açılacak. Cihazlar arasında klavye açısından bölünmüş, kablosuz ve verim düzeyi yüksek ürünler üretilmiş. Klavye kategorisinde Ergo K860, MX Keys Combo, MX Keys Kablosuz Klavye ve MX Keys, Mini Kablosuz Klavye yer alıyor. Mouse tarafında ise MX Anywhere 3, Ergo M575 mouse ve MX Master 3 Kablosuz Mouse yer almakta. Cihazların tamamı yakın tarihte çıkarılacak ve kolay bir kullanıma sahip olacak.

Türkiye Logitech Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, İstanbul’da yapılan etkinlikte şu sözleri kullandı: ”Logitech olarak, çevre birimlerinin kullanımı ve geliştirilmesine yönelik önemli yeniliklere imza atıyoruz. Gerek bireysel gerekse kurumsal alandaki kullanımların daha iyi sonuç vermesi, performansın katlanarak artması ve bu konularda avantaj sunabilmek bizi çok mutlu ediyor. Kullanıcıların işlemlerine, öğrenmelerine ve yaratıcı olabilmelerine katkı sağlayan ürünlerimizi kurumsal dünyaya yönelik olarak genişletiyoruz. Yeni nesil kablosuz protokolümüz Logi Bolt ve kurumsal alandaki çalışan deneyimine katma değer sunuyoruz. Yenilikçi ürünlerimizle profesyonel hayattaki çalışmaların daha verimli, eksiksiz ve güvenli olarak yürütülmesine destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.