Haberler

Logitech Toplantı Odası Çözümleri – 14 Ocak Perşembe Saat 10:00

İçinden geçtiğimiz dönemde çalışma şekilleri önemli değişimlere uğruyor. Son birkaç aydır şirketlerin birçoğu tamamen evden çalışırken, haziran ayı ile birlikte bir kısmı isten bir kısmı ise evden çalışmaya devam ediyor. Artık video ile iletişim ve iş birliği hiç olmadığı kadar önemli. Ofisinizdeki küçük, orta ve büyük odalarda kullanacağınız, Teams, Skype, Zoom, Webex ve Google Meet gibi yazılımlarla uyumlu ve USB tak-çalıştır özelliğine sahip takım çözümleri ile evden çalışırken verimliliğinizi ve konforunuzu artıracak bireysel çözümler hakkında bilgi almak ve sorularınızı cevaplandırmak için sizleri de bu web seminerimize bekliyoruz.

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.

Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/5216105677432/WN_kRG3h2_cTgOpBCkZFE-5tQ

Canlı Yayın

https://www.youtube.com/watch?v=9TvNk6qfCsY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.