Haberler

Lenovo’dan Oyunculara Özel Yeni Bir Telefon

Lenovo’nun oyunculara özel yeni telefonundan bazı görseller sızdı.

Lenovo’nun sıradaki oyun telefonu Weibo isimli sosyal medya platformunda görüldü. Görsellerde gözüktüğü üzere çift kameralı düzeneği telefonun arkasında tam ortada yer alıyor. Ayrıca telefonun aktif bir soğutma sağlayan fanı görülebiliyor.

Tabii Lenovo oyunculara özel bir telefona aktif soğutucu fanı ekleyen ilk firma değil. 2019 yılında Nubia’nın Red Magic 3’ü cihaza bir fan yerleştirilmiş olarak çıkış yapmıştı. Ayrıca telefonlarında oyun oynamayı seven insanlar için özel olarak üretilmiş bir dış soğutucu fan olan Black Shark FunCooler Pro da mevcut. Asus’un kendi ROG Phone 5 Ultimate oyun telefonunu soğutmak için kullandığı AeroActive Cooler 5’i de unutmamak gerekiyor.

Dedikodulara göre Lenovo’nun bu yeni telefonu Legion Phone 2 Pro olarak adlandırılacak. Benzeri dizaynların gelecekte çıkan telefonlarda da gözükmesi beklenilebilir. Lenovo’nun geçen yıl çıkan ilk oyun telefonu da yan tarafından çıkan bir kamerayla ilginç bir dizayna sahipti. Bu yeni model oyun telefonları konusunda sıradışı dizaynlardan çekinilmediğini ispat ediyor gibi. Malumunuz Nokia N-Gage’i kimse kolay kolay unutamaz.

Sızıntılara göre Lenovo’nun Legion Phone 2 Pro telefonu ilk olarak Çin’de, 8 nisanda çıkış yapacak. Diğer bölgelerde ne zaman çıkış yapacağı ise belirsiz.

Kaynak: theverge.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.