Haberler

iRobot Alışkanlıklarınızı Değiştirmeyi Planlıyor!

Tüketici robotları üreten ve tasarlayan büyük şirket iRobot, yakın bir zaman önce Amazon tarafına satılmıştı. Anlaşmanın ardından açıklamalarda bulunan yöneticiler değerli noktalara değindi.

Amazon

Amazon, bünyesine katmak istediği şirketleri daha farklı ve geleceğe yönelik seçmeye devam ediyor. Üretim açısından temizlik alanıyla da ilgilenmeye başlayan şirket, yakın zaman önce iRobot’u tarafına alarak harika bir yatırımla destekledi. Hisse başı değerlendirmesi de açılan iRobot, bütün Dünya’da geçerli olacak bir firma olması planlanıyor. Bu ticaret anlaşmasının ardından açıklamalarda bulunan Dave Limp, kritik noktalara değinerek bütün medyaya yapmak istedikleri projeler hakkında konuştu.

Yeni Projeler Gelecek Dönemde Açıklanacak!

Konu hakkında detaylı açıklamalarda bulunan Dave Limp, özellikle kritik noktalara değinerek insanların gelecek dünyasını inşa etmeye çalıştıklarını söyledi. Bunun yanında daha farklı sözleri de kullanan Başkan Yardımcısı: ”Zaman tasarrufunun önemli olduğunu ve ev işlerinin, müşterilerin sevdiği başka bir şeyi yapmak için daha verimli kullanabileceği değerli zamanı aldığını biliyoruz. Uzun yıllar boyunca, iRobot ekibi, evdeki engellerden kaçınarak müşterilerin istediği zaman ve yerde temizlik yapabilen, toz haznesini otomatik olarak boşaltabilen yaratıcı ürünlerle insanların temizlik alışkanlıklarını değiştirebileceğini kanıtladı. Müşteriler bu markaya bayılıyor.’’ ifadelerini kullandı.

İkinci oturumda belirtilen sözler ise şu şekilde oldu: ‘’Kullanıcıların hayatlarını daha kolay ve daha keyifli hale getirecek yollar icat etmek için iRobot ekibiyle çalışmaktan heyecan duyuyorum. Şirketi kurduğumuzdan beri ekibimiz, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran, Roomba ve iRobot OS gibi icatlarla yenilikçi, pratik ürünler yaratma misyonunu üstlendi. Amazon, insanları evde daha fazlasını yapmaya teşvik eden ince düşünülmüş yenilikler oluşturma tutkumuzu paylaşıyor ve ekibimizin misyonunu sürdürmesi için daha iyi bir yer düşünemiyorum. Amazon’un bir parçası olmaktan ve ne yapacağımızı görmekten büyük heyecan duyuyorum. Önümüzdeki yıllarda müşteriler için birlikte yenilikler inşa edebiliriz.” sözlerini söyledi.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu