Haberler

IKEA Kreativ İle İstediğiniz Yerden 3D Ev Tasarımı Yapın

IKEA kullanıcılarına daha etkin bir deneyim sunma ve evlerini dizayn etmede yardımcı olmaya devam ediyor. Bu sefer benzeri bulunmayan bir uygulama olan IKEA Kreativ hizmetini duyurdu. Hizmet içerisinde herkes 3 boyutlu ve çevrim içi olarak nesneleri kullanıp nasıl görüneceğine bakabilecek.

Son teknoloji sistemlerini kullanmaya çalışan şirketler her zaman yeniliğe daha açık olduğu bilinmektedir. Kendi ismini teknoloji alanında sıklıkla duyurmaya başlayan IKEA, yeni bir güncelleme duyurdu. Güncellemeyle birlikte kullanıcılarına sunduğu hizmeti oldukça hızlı artırıyor.

Geomagical Labs isimli IKEA’nın girişimi olan şirket olağan olaylardan uzaklaşarak insanlara yenilikler sunmak istiyor. Bu yeniliklerden bir tanesi olma yolunda ilerleyen IKEA Kreativ, 3D ve dijital görünüm olarak nesneleri kullanabilmenizi sağlamaktadır. Özellikle evinize almak istediğiniz bir eşya varsa bunu öncesinde deneyimleyerek kararlarınızı daha kolay verebilirsiniz.

Pazarlama alanını teknolojiyle birleştirmek isteyen IKEA, her zaman çitayı zirveye çıkarıyor. Getirecek olduğu güncellemeyle birlikte insanlara gelecek yıllarda olması düşünülen bir özelliği yaşatacak. Üstelik e-ticaret alanında da harika bir adım atacağı düşünülen şirket, talebe göre farklı özellikler de getireceğini duyurdu.

IKEA Kreativ Neler Yapabiliyor?

IKEA Kreativ, bütün akıllı cihazlarda çalışabilecek ve anlık olarak erişebileceğiniz bir sistemdir. Sistem içerisine giriş yaptığınızda satın almak istediğiniz bir eşyayı odanızda renk, boyut, alan yapısının tamamını kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Karma gerçeklik ismi verilen bu işleme her geçen gün daha fazla IKEA ürünü eklenerek büyütülüyor. Bu işlemlerin tamamında yapay zekanın gelişimini kullanmaları ve cihazlarda yer alan sensör verileri uygulamayı eşsiz bir hale getirmektedir.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.