Haberler

HackerConf 2021 Etkinliği 20 Ocak’ta Gerçekleştirilecek

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören siber güvenlik ve bilgisayar korsanlığı etkinliği “HackerConf”, önümüzdeki günlerde ikinci kez yapılacak. MDISEC isimli Twitch kanalı tarafından organize edilecek bu etkinlik, 20 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıl içerisinde düzenlediği bir konferans ile siber güvenlik alanına ilgi duyan herkes için önemli bilgiler veren “MDISEC” isimli Twitch kanalı, 2021 yılına da hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Bu bağlamda önümüzdeki günlerde yine bir etkinlik düzenleyecek olan kanal, siber güvenlik ve bilgisayar korsanlığı hakkında bilgi edinmek isteyenlere kolay kolay unutamayacakları bir gün geçirtecek.

MDISEC’in yeni konferansı, “HackerConf 2021” olarak isimlendiriliyor. 20 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan etkinliklikler kapsamında bilgisayar korsanları, çeşitli sızma tekniklerini meraklılarına anlatacaklar. Ayrıca gün boyunca devam edecek etkinlik kapsamında “Pandemi Döneminde Online Sınavlarda Nasıl AA Alınır?” ve “0 TL ile İstanbul’u gezmek!” gibi ilgi çekici konulara da değinilecek.

HackerConf konferansı, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Twitch üzerinden gerçekleştirilecek. Saat 09:59 itibarıyla başlayacak etkinlik, akşam saatlerine kadar devam edecek. Böylelikle evlerimizde kaldığımız şu günlerde, siber güvenlik ve bilgisayar korsanlığı gibi konularla ilgili detaylara doymuş olacaksınız.

Etkinliğe dahil olmak için yapmanız gereken herhangi bir şey bulunmuyor. Web Sitesi üzerinden detaylar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz etkinliği, burada bulunan Twitch kanalı üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.  ( Twitch: https://www.twitch.tv/mdisec )

Program içeriği;

09:59MDISEC[TR] Prologue
10:30Gökhan YücelerSaldırganı Yakalamak
11:10Hossam Mohamed[EN] Just wait and I will tell you why PowerShell still great
12:00Batuhan & MeryemPandemi Döneminde Online Sınavlarda Nasıl AA Alınır?
12:40Chingiz SafarliExploiting Arcsight Logger
13:15MDISEC‘JUST CHATTING’ WITH SPONSORS
14:15Ege BalcıPTI Team: No worries we will find you
15:00Selim Enes KaradumanFarklı Dillerde İstismar Etme: Komut Çalıştırma
15:40ABC0 TL ile İstanbul’u gezmek !
16:20noptrix (BlackArch Leader)[EN] What is BlackArch ?
17:00MDISEC[TR] Epilogue

Tanıtım;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.