Haberler

Google Yeni Kazanç Uygulaması Task Mate ‘i Duyurdu

Google verilen görevleri tamamlayarak para kazanabileceğiniz yeni uygulaması Task Mate‘i duyurdu. Reklam ve anket gibi gelir sağlama yöntemleri sayesinde kullanıcılarının para kazanmasına olanak sağlayan Google, yeni projesi ile gündeme geldi. Google, yeni uygulaması sayesinde kullanıcılarına verdiği görev başına ücret ödeyecek. Uygulama ana özellikleri itibariyle bir diğer kazanç uygulaması olan Yandex Toloka’yı andırıyor.

Google'ın Para Kazandıran Yeni Uygulaması Task Mate
Google’ın Para Kazandıran Yeni Uygulaması Task Mate

Beta sürümü yayınlanan yeni Task Mate uygulaması, kullanıcılar uygulamanın bünyesinde barındırdığı mini görevleri yaparak görevin zorluğuna göre kazanç sağlayabilecekler. Harita eklentisi de bulunan sistem çevrenizdeki görevleri gerçekleştirerek kazanç elde etmenizi sağlayacak.

Çeşitli işletmelerin kullanıcılar ile paylaştığı görevleri barındıracak olan uygulama bulunduğunuz konumun yerel para birimine göre ödeme yapacak. Verilecek görevler ise çeşitli restoranların, otellerin fotoğrafını çekmek veya anket doldurmak gibi mini iş yüklerinden oluşacak.

Ayrıca yapmak istemediğiniz görevleri atlayabilecek, görevlerin ücret dağılımını rahatlıkla görüntüleyebileceksiniz. Şimdilik uygulamaya katılım yalnızca davetiye sistemi ile gerçekleşebiliyor.

Beta sürümü yalnızca Hindistan’da kullanıma giren uygulama, henüz belirtilmese de yakında tüm dünyada kullanıma sunulacak. Bazı otoritelere göre önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Google Task Mate tüm dünyada kullanılabilir hale gelecek.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu