Haberler

God of War Ragnarok Playstation 5′ e Özel Olmayabilir

Sony’nin Playstation 5 etkinliğinde duyurduğu God of War Ragnarok, Playstation 5′ e özel olarak sunulmayabilir.

2018 yılında yeni bir başlangıç yapan God of War serisi, oyun severler ve eleştirmenler tarafından tam not alarak yılın en iyi oyunu seçilmişti. Yeni nesil konsolların tanıtımında da kolları sıvayan geliştirici ekip Santa Monica studio, Playstation 5 tanıtımında 2021 yılında çıkacak God of War Ragnarok oyunu için bir teaser yayınlamıştı.

Bugün ise Sony Ceosu Jim Ryan The Telegraph gazetesine verdiği röporajda gelecek yıl piyasaya çıkacak olan oyun için sadece Playstation 5 gelip gelmeyeceği konusunda yorum yapmaktan çekindi. Gelen soruya “bunun hakkında söyleyecek hiç birşeyim yok” yanıtını verdi.

Ceo açıklamasında 100 milyonluk Playstation 4 oyuncu topluluğu varken Playstation 4’e oyun yayınlamayı bırakmalarının kötü bir fikir olduğunu da söyledi. Ryan “bu topluluktan çok erken uzaklaşmak yanlış olur” dedi ve “insanlar Ps4’lerinden memnunlar. Onlara oyun vermeyi neden bırakalım ?” açıklamasında bulundu.

Yapılan açıklamalar sonrasında God of War oyununun Playstation 4 serisine de gelip gelmeyeceği konusunda kapıyı açık bırakmış oldu.

Kaynak

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu