Haberler

Geforce Now Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Geforce Now Türkiye’nin merakla beklenen fiyatları belli oldu. Yakın zamanda ülkemizde hizmete başlayacak olan servis için fiyatlar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde Nvidia, Geforce Now için Türkiye’ye sunucu açmaya karar vermişti. Serverlar için Turkcell ile iş ortaklığına giden şirketin, fiyatları da merakla bekleniyordu. Bugün yapılan açıklamada ise bulut tabanlı oyun hizmetinin fiyatları belli oldu.

Geforce Now

Açıklanan fiyatlara göre tüketicilere üç ayrı paket sunuluyor. İlk olarak ücretsiz paketten başlayalım. Ücretsiz paket, 1 saatlik oyun oturumlarını içeriyor. Ayrıca ücretsiz paket sahipleri, sıra beklemek zorunda. Son olarak ise ücretsiz paketlerde RTX özelliği sunulmuyor.

Sistemin aylık fiyatı ise 74,9 TL olarak açıklandı. Bu hizmeti seçen kullanıcılara RTX desteğinin yanında 6 saatlik oturumlara katılabilme hakkı sağlanıyor. Öte yandan sıra bekleme derdi de bu pakette bulunmuyor.

Son olarak, hizmetin 3 aylık Premium fiyatı 149,9 TL olarak açıklandı. Aylık paketle aynı özellikleri barındıran bu paket, sistemi sürekli kullanacak olanlar için daha iyi bir fiyat sunuyor.

Türkiye fiyatlarının açıklanmasının ardından, tüketiciler fiyatları pahalı bulduğunu ifade ediyor. Yine de Turkcell ve Nvidia ortaklığında ülkemizde kullanılmaya başlayacak olan Geforce Now, tüketici tarafında yeterli ilgiyi göreceği ifade ediliyor.

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.