Haberler

Exxen Platformunun Aylık Ücreti Açıklandı

Exxen platformunun aylık abonelik ücreti açıklandı. Acun ILICALI’nın Instagram’da yayınladığı gönderiye göre fiyat 9.90 TL olarak belirlendi.

Acun ILICALI Instagram hesabından platformun aylık abonelik tutarını açıkladı. Ocak 2021 itibari ile hayatımıza girecek olan video akış platformu için aylık 9.90 TL abonelik ücreti belirlendi. Diğer taraftan, platform ilk 7 gün ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek.

1 Ocaktan itibaren kullanıma sunulacak olan Exxen için özel yapımlar da ihmal edilmedi. Şeref Bey, Hükümsüz, İşte Bu Benim Masalım, Sihirli Annem gibi dizilerin yanı sıra No Limit, Fight Club, Rolkes ve Tolgshow Filtresiz gibi eğlence türü içerikler de platform için hazırlandı.

Diğer taraftan ünlü Youtuberlarla da çeşitli anlaşmalar yapıldı. Yapılan anlaşmalara göre video akış platformu için özel içerikler hazırlayacak olan Youtuberlar, hazırladıkları bu içerikleri sadece Exxen platformunda yayınlayabilecek.

Hali hazırda ülkemizde Netflix, Amazon Prime Video, BluTV gibi popüler video akış hizmetleri bulunuyor. Diğer platformlara oranla nispeten uygun fiyatı bulunan Exxen, içerik bakımından ise yeni platform olduğundan dolayı rakiplerinden geride olduğunu söyleyebiliriz.

Exxen platformuyla birlikte ülkemizde kullanım oranları gün geçtikçe artan video akış hizmetleri, önümüzdeki yıl hızlı çıkışını sürdürecek gibi görünüyor.

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.