Haberler

Epic Games Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor – 22 Aralık Gecesinin Bedava Oyunu Belli Oldu

Epic Games daha önce açıkladığı ve 2020 yılının sonuna kadar devam edecek olan kampanya kapsamında oyun dağıtmaya devam ediyor.

Epic Games Store, her hafta bir ücretsiz oyun veriyordu. Ancak şirketin aldığı yeni bir karar ile yılbaşına kadar her gün saat 19.00’da yeni bir oyun sunacağını açıklaması oyun severleri fazlası ile memnun etti. 17 aralık itibari ile başlayan ve o tarihten bu zamana “ities: Syklines, Oddworld New n Tasty, The Long Dark, Defense Grid, Alien Isolation” oyunlarını ücretsiz olarak oyun severlerle ile buluşturan Epic Games’in son dağıttığı oyun “Metro: 2033 Redux” oldu.

Ücrestiz oyunlara sahip olmak çok kolay, yapmanız gereken www.epicgames.com adresine gidip üye girişi yapıp oyunu kütüphanenize indirmeniz. Üye değilseniz de üye olup sonrasında oyunu inidirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun severler istemeleri durumunda “Metro: 2033 Redux”a 23.12.2020 saat 19:00’a kadar erişebilecekler.

Metro: 2033 Redux‘a kısaca baktığımızda;

Metro 2033, Rus yazar Dmitry Glukhovsky’nin Metro 2033 adlı romanından uyarlanan birinci şahıs nişancı tipinde hayatta kalma-korku video oyunudur. Oyun 4A Games tarafından Ukrayna’da geliştirilip Mart 2010’da Microsoft Windows ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüldü.Mart 2006’da 4A Games, Glukhovsky ile oyun için işbirliği yaptığını duyurdu.Oyun 2009 yılında Leipzig’de gerçekleştirilen Games Convention adlı video oyunu organizasyonunda resmi tanıtım filmiyle birlikte[6] duyuruldu. Oyunun devamı niteliğindeki Metro: Last Light 17 Mayıs 2013’te piyasaya sunuldu.

Oyun, Artyom adlı karakterin bakış açısından oynanır. Olayların çoğu kıyamet sonrası Moskova’daki metro sisteminde geçer. Fakat bazı görevler oyuncuları yeryüzüne çıkarır.

Birinci şahıs nişancı oyunu olarak Metro 2033’de oyuncunun çatışmalarda kullanması için kimi hayali kimi ise gerçek silahlarla örtüşen birçok ateşli silah çeşidi bulunmaktadır. Çatışmalar ya mutantlarla ya da düşman insanlara karşı gerçekleşmektedir. Mutantlar silahsız ve insanlara daha çok sürüler halinde fiziksel saldırı yaparken, karşı grup insanlar oyuncunun sahip olduğu ateşli silahlarla saldırabilir.

Oyuncu yeryüzündeyken radyasyondan ötürü maskesiz gezememektedir. Ayrıca oyundaki mermiler para olarak kullanılıp yeni mühimmatlar alınabilir.

Sistem Gereksinimleri Şöyle:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 or 8 (64-bit only)
İşlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Ram: 2 GB RAM
Grafik Kartı: DirectX 10, Shader Model 4 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
DirectX: Version 10
Disk Alanı: 10 GB
Not: 64-bit only

Önerilen sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 or 8 (64-bit only)
İşlemci: Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU
Ram: 4 GB RAM
Grafik Kartı: DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and above)
DirectX Version 11
Disk Alanı: 10 GB available space
Not: (64-bit only)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.