Haberler

Dell Poweredge MX Kinetic Mimarisi ile Geleneksel ve Yeni Nesil iş Yüklerine Hazır Olun!

Her geçen gün şirketlerin rekabet avantajını arttırmak için teknoloji bağımlılığı artmaktadır. Bu noktada doğru iş yükleri için doğru altyapı seçimi son derece kritiktir.

Geleceğe yönelik yeni işlemci teknolojilerini, yeni depolama türlerini, yeni bağlantı tiplerini destekleyerek endüstri lideri performans ve ölçeklenebilir yapısı ile Dell Poweredge MX Kinetic bu iş yükleri için hazır.

Bu web seminerimizde Dell MX Dünyasındaki son değişiklikleri, MX ve sahip olduğu yeni nesil altyapı ile nelerin değiştiğini, Bütünleşik yapıların geleceğinin kurumsal dünyayı nasıl şekillendirireceğini konuşacağız.

Sizlerde eğer MX dünyası hakkındaki son güncellemeleri ve daha fazlasını merak ediyorsanız bu web seminerini kaçırmayın.

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.

Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/6016116803976/WN_UFzmGAg-Re-uu7YK6PMQfA

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.