Haberler

Cyberpunk 2077’yi Sistemi Yeterli Olmayanlar da Oynayabilir!

Cyberpunk 2077 çıktığı andan itibaren oyun dünyasında yoğun ilgi topladı. Aksiyon ve macera odaklı açık dünya oyunu oyunseverler tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Yüksek sistem gereksinimleri ile Nvidia’nın RTX serisi ekran kartını bile zorlayan Cyberpunk GeForce Now oyun akış sisteminde oynanabilecek.

Cyberpunk 2077 GeForce Now Üzerinden Oynanabilecek
Cyberpunk 2077 GeForce Now Üzerinden Oynanabilecek

8 yıldır beklenen ve piyasada GTA 5 kadar etkili olması tahmin edilen açık dünya oyunu, orta seviyeli donanımlar için uygun olmayabiliyor. 10 Aralık gecesi 03.00’da kullanıma sunulan oyunun, iyi bir internet bağlantısı ve orta seviyeli donanımı bulunan kullanıcılar için uygun olduğu duyuruldu. Nvidia tarafından yapılan açıklamada düşük donanımlı bilgisayar kullanıcıları için yeni oyunları oynamayı mümkün kılan GeForce Now akış sisteminde 3 farklı abonelik sistemi olacağı belirtildi.

GeForce Now üzerinden oyuna erişebilmek için GOG ya da Steam üzerinden Cyberpunk 2077’yi satın almış olmalısınız. Yapılan resmi açıklamada Epic Games üzerinden gerçekleşen satın alım işlemi yer almıyor. Belirtilen mecralardan oyunu satın almanız sonrasında GeForce Now aboneliğine sahip olmanız gerekiyor. GeForce Now’a Google, Safari ve Mac üzerinden erişim sağlanabiliyor. Fakat GeForce Now üzerinden efektif bir şekilde oyun oynayabilmek için en az 15 Mbps internet hızına sahip olmanız gerekiyor.

GeForce Now üyelik paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Nvidia

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu