Haberler

Cyberpunk 2077 Bir Kez Daha Ertelendi

Oyun severler tarafından merakla beklenen Cyberpunk 2077, geliştiricisi Cd Projekt Red tarafından yapılan açıklama ile bir kez daha ertelendi.

Cd Projekt Red, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Cyberpunk 2077’yi 21 gün daha erteledi. Böylelikle oyunun yeni çıkış tarihi 10 Aralık olarak belirlenmiş oldu.

Yapılan açıklamada Cyberpunk 2077 oyununu eski ve yeni nesil konsollar ve PC olmak üzere 9 farklı platforma geliştirildiği ve bu durumun ekstra yük bindirdiği ifade edilmiş. Ayrıca şirket oyunun daha akıcı hale getirebilmek için bu 21 günün kendileri için öneminden söz ediyor.

Geçtiğimiz günlerde firma tarafından yapılan açıklamada oyunun geliştirme aşamasında “gold” sürüme ulaştığı belirtilmişti. Gold sürüm, oyunun tamamen oynanılabildiği anlamına geliyor. Bu durumla ilgili de açıklama yapan şirket, Cyberpunk 2077’nin tüm içerikleriyle tamamlandığını ancak ekip olarak oyunun kalite seviyesini arttırmaya devam ettiklerini ifade etti. Şirket ayrıca Gold sürümün oyunun tamamen bittiği anlamına gelmediğini belirtti.

7 yıllık geliştirme sürecinin ardından çıkışına az bir süre kala tekrar ertelenen oyunun bu durumda olması, oyun severler ve ön siparişle oyunu satın alanlar tarafından tepkiyle karşılandı.

Kaynak

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu