Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Giriş problemi

7 Yazılar
4 Üyeler
2 Likes
819 Görüntüleme
(@ermanarslantas)
Gönderiler: 11
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba sitenizin yeni arayüzünden sonra giriş yapmak istediğimde geçersiz parola uyarısı verdi. Yeni şifre talep ettim gelen şifre de boşluklar vardı ve olduğu gibi girdiğimde göndermiş olduğunuz şifreyi de kabul etmedi. Boşlukları kaldırdım sonra girdi sisteme. Soyadım da bulunan Ş harfini soru işareti olarak görüyor. Yeni arayüz güzel ama geliştirilmesi lazım. Kolay gelsin.

Gönderildi : 04/03/2019 09:10

(@cahityolacan)
Gönderiler: 514
Super Admin

Klavye problemi yasamis olabilirmisin, Turkce - İngilizce gibi.

Cahit YOLAÇAN
vExpert - vExpert NSX - CCNA- MCSE - CEH
https://www.vmwaretv.com

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/03/2019 09:58

(@ermanarslantas)
Active Member
Konu başlatıcı

Parola anımsaması da aktifti. Önce parola anımsamadan denedim olmadı sonra manuel girdim yine olmadı. Parola sıfırlama yaptım gelen maildeki parolayı girdim yine olmadı sonra sıfırlama parolasındaki boşlukları kaldırdım girdim bu sefer oldu. 

Gönderildi : 04/03/2019 10:50

(@fatihbalci)
Gönderiler: 60
Trusted Member

Aynı problemi ben de yaşadım. Yeni arayüzden sonra şifremi kabul etmedi, sıfırladıktan sonra giriş yapabildim.

Gönderildi : 04/03/2019 16:23

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, geçiş biraz sancılı oldu. Malum yeni bir platform kurmak sorun değil, ancak 45.000 üye, 3770 makale ve 500.000 postu taşımak çok zordu. Bu nedenle proje uzayınca özellikle şifreleri vs açıkcası çok önemsemedik. Günün sonunda hepimiz bu sektörün uzmanı olduğumuz için en kötü şifre resetleme yaparız diye düşündük.

Anlayışınız için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/03/2019 20:28

(@ermanarslantas)
Active Member
Konu başlatıcı

Hakan bey

Güzel yazınız teşekkür ederim. Umarım daha verimli ve hızlı platform olursunuz. Yeni arayüz için hayırlı olsun dilerim. Ufak tefek hatalar su yolunda düzelir derler. Zaman ve sabır ile çözülecektir. İyi günler.

Gönderildi : 05/03/2019 08:38

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Gönderen: Erman ARSLANTAŞ

Hakan bey

Güzel yazınız teşekkür ederim. Umarım daha verimli ve hızlı platform olursunuz. Yeni arayüz için hayırlı olsun dilerim. Ufak tefek hatalar su yolunda düzelir derler. Zaman ve sabır ile çözülecektir. İyi günler.

Güzel düşüncelerin için teşekkürler. Aynen geçtik ama daha çok yapılacak iyileştirme var.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri

Gönderildi : 06/03/2019 22:19

Paylaş: