Forum

Php'de yapılan bir ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Php'de yapılan bir sitenin control paneli giriş linkini bulmak ?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
546 Görüntüleme
(@nezihk)
Gönderiler: 115
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar ;

Bir müşterimizin böyle bir sorunu var.Php'de arkasında control panelinin çalıştığı bir web siteleri var.Bu web sitesinin control panelinin kullanıcı adı ve şifresi var yalnız hangi linkle ulaşacaklarını bilmiyorlar.Örn  sitenin ismi cozumpark.com control paneli için cozumpark.com/admin

Bu linkleri scan eden bir program ya da bir yol varmıdır

Saygılar

Gönderildi : 11/01/2009 16:32

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Merhaba Arkadaşlar ;

Bir müşterimizin böyle bir sorunu var.Php'de arkasında control panelinin çalıştığı bir web siteleri var.Bu web sitesinin control panelinin kullanıcı adı ve şifresi var yalnız hangi linkle ulaşacaklarını bilmiyorlar.Örn  sitenin ismi cozumpark.com control paneli için cozumpark.com/admin

Bu linkleri scan eden bir program ya da bir yol varmıdır

Saygılar

Merhaba

Yönetim Paneli Erişim;
Genellikle administrator klasörü altında yazımı gerçekleşen bir kod dağılımıdır.Database' yapısını genellikle orda kullanır.
bunun için
,
www.siteadi.com\administrator       en temel erişim yönetemidir.
www.siteadi,com\yonetim       türkce panel yapılandırında bu şekilde erişimde sağlanabilir.

Yazılımı özel firmaya yapmışlarsa adres satırından erişime izin vermiyor olabilirler bunun için site üzerinde yönetim konsoluna erişim için bir link atamış olabilirler.Siteyi yapan arkadaşlara danışırsanız detay bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımla

Gönderildi : 11/01/2009 17:47

Paylaş: