Forum

Dosya Paylaşımı Hk.

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dosya Paylaşımı Hk.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
709 Görüntüleme
(@utkucol)
Gönderiler: 154
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba.Windows 7 de ortak kullanılan programın access veritabanına erişim sağlayan 3 pc var.Veritabanında sıkıntı oldu eskisini sildim yerine yedek veri tabanını kurdum klasörün aynı yerine.Program kurulu olan pcler bağlanabiliyor ve yeni veri tabanına yapılan kayıtlar kaydoluyor.Garip olan ,farklı pc yada programın kurulu olduğu bilgisyardan paylaşım dosyasına baktığımda halen sildiğim eski veri tabanı görünüyor hatta açıyorum açılıyor.Ana bilgisyara gidip baktığımda yeni kayıtlar görünüyor dosya değiştirme tarihi ise ağda gördüğüm tarih saat değil kayıt yaptığı tarih saat, eski veritabanını göremiyorum.Hatta o paylaşım dosyasından sildiğim bir klasör vardı ağda halen görebiliyorum ve açılıyor silinmemiş gibi,aslında pcde öyle bir dosya yok.Garip bir durum neden olabilir.Dosyanın son değişim tarihi ise en son sildiğim dosyanın tarih saati görünüyor.Ağdan bağlandığımda güncel veritabanını göremiyorum,ama prgramlar kayıt yapıyor.Konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.Teşekkürler.

Gönderildi : 14/12/2017 19:27

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

offline files aktif mi ?

offline files aktif ise, pasif hale getirerek, tekrar test edin.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/12/2017 02:42

Paylaş: