Forum

Asp.Net Kodlarda De...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Asp.Net Kodlarda Değişikliklerin Yansımama Sorunu Hk.

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Reactions
1,651 Görüntüleme
(@ErkanBarlaz)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Asp.net te kod sayfası (.cs) içinde değişiklikler yapıp debug ediyorum fakat yaptığım değişiklikler sayfaya yansımıyor. Hatta .cs sayfasının içini komple sildim ve sayfanın hata vermesi gerekirken yinede içinde kodlar varmış gibi çalışıyor. Bu daha öncede başıma geldi ve ilgili uygulamanın içindeki obj klasöründe yer alan debug klasörünü sildikten sonra tekrar build ettiğimde düzeliyordu. Fakat bu sefer olmadı. Bir çok şey denedim ama yapamadım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Gönderildi : 15/05/2017 20:28

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

DLL dizini yani bin klasöründe mevcut proje ismi ile olan dll in güncelleme zamanı nı kontrol ettiniz mi ? son debug zamanında cıktı veren dll  mı ?

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 15/05/2017 21:49

(@elmirasuleymanova)
Gönderiler: 39
Trusted Member

Sistem saatinde bir problem olmadığına emin misiniz ?

Rebuilt i seçiniz visual studio dan. Her halükarda build edeceğini düşünüyorum bu seçenek ile.

Gönderildi : 16/05/2017 00:48

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

bazı durumlarda buıld esnasında yazma yapamaya bılır owirite edemedıgı dosyayı eskınısını gosterır bugıbı durumlarda admin olarak da vs acmak cozum olabılır

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 16/05/2017 01:57

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

ek olarak , herşey normal tarih vs. cacheleri temizleyip farklı tarayıcıda deneyiniz .

Gönderildi : 16/05/2017 02:38

(@volkanalkilic)
Gönderiler: 137
Estimable Member

VS 2015 kullanıyorsanız IIS Express 10'u kaldırıp IIS Express 8 yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Gönderildi : 17/05/2017 13:40

(@ErkanBarlaz)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

İlginiz için çok teşekkür ederim. Tüm önerilerinizi denedim fakat başarılı olamadım. En sonun yeni bir proje açtım vev tüm kodları yeni projeye aktardım. Şu an sorun yok ama tekrarlanırsa oldukça sıkıntı yaşayacağım. İyi çalışmalar dilerim.

Erkan.

Gönderildi : 22/05/2017 17:36

Paylaş: