Forum

C Dilinde Bagli Lis...

Bildirimler
Hepsini Temizle

C Dilinde Bagli Liste Olusturma

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
352 Görüntüleme
(@ebilfezuluc)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar . Almanya da Bilgisayar Mühendisligi okumaktayim. Zaten zor bela dersleri anliyorum. Birde zalim bir profosörun eline düstüm yardima ihtiyacim var. C dilinde Bagli Liste ile bir program yazmami istiyor. Programda Tam Sayilar klavyeden girilicek ve girilen tam sayilar zeigerle gosterilicek  daha sonra bu girilen sayilar kücükten büyüye dogru liste komutlariyla siralanacak. Daha sonrada sonuc ekrana yansitilicak. Yardimci olabiliceklere simdiden cok cok tesekkür ediyorum ... Amacim hazira yatmak degil bana birsey kazandirmaz ama 2 haftadir bu ödevi teslim etmek icin gece gündüz arastiriyorum. Adam hic örnekte yapmadi nasil basliyacagim hakkinda pek bir bilgim bile yok ... 

Ebilfez Uluc 

Gönderildi : 24/04/2014 23:04

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Gönderdiğiniz iletilerdeki başlıklar sorunları ifade edecek şekilde yazılmalıdır. Aksine  "çok acil, help, yardım, lütfen acil yardım vb.." başlıkları olan iletileri mümkün olduğunca kullanmayınız. Yine başlıklarda tamamı büyük harflerden oluşan sorular sormayınız. Kullandığınız takdirde, mesajınız uyarı yapılmadan silinebilir. 

http://www.cozumpark.com/forums/thread/650.aspx

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/04/2014 01:18

(@ebilfezuluc)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Forum kurallarinda böyle birseyin oldugunu bilmiyordum bir sonraki sefere daha dikkatli olurum 🙂 uyariniz icin tesekkürler

Gönderildi : 28/04/2014 00:25

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Forum kurallarinda böyle birseyin oldugunu bilmiyordum bir sonraki sefere daha dikkatli olurum 🙂 uyariniz icin tesekkürler

Ben düzenledim, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/04/2014 03:00

Paylaş: