Anasayfa » Forum

Programlama dili se...

Programlama dili seçerken ?  

RSS
yalovali
(@yalovali)
Üye

Hangi programlama dilinin geleceği daha parlak?Hangisinin öğrenilmesi daha kolay?Teşekkürler.

Alıntı
Gönderildi : 22/12/2011 01:18
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Üye

Şuan benim gördüğüm c#, sonrasında ise java. Teknoloji yazılım alanında mobile cihazlara doğru gidiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/12/2011 01:21
yalovali
(@yalovali)
Üye

[quote user="Ugur DEMIR"]Şuan benim gördüğüm c#, sonrasında ise java. Teknoloji yazılım alanında mobile cihazlara doğru gidiyor.
[/quote]

Daha çok gömülü sistemler,savunma ve uzay sanayi gibi büyük kuruluşlar hangi yazılımları tercih ediyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/12/2011 01:39
Ersin Tarhan
(@ErsinTarhan)
Üye

[quote user="yalovali"]
Daha çok gömülü sistemler,savunma ve uzay sanayi gibi büyük kuruluşlar hangi yazılımları tercih ediyor.[/quote]

Gömülü sistemler konusunda Java baya popüler.
Diğer konu bana sorarsanız dil'in geleceği konuşulmamalı 10 sene önce çığır açan teknolojiler artık çok eskidi.
Önemli olan zamanın teknolojisine ayak uydurabilmek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/12/2011 05:14
yalovali
(@yalovali)
Üye

java ve c# ile ilgili yeni başlayanlar için önerebileceğiniz bir kitap var mı?şimdiden teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/12/2011 03:46
OnrGns
(@OnrGns)
Üye

Java için bir öneride bulunamayacağım ama C# için Herb Schildt- Herkes İçin C# kitabını kullanabilirsin (internette pdf olarak da mevcut). Bir de Sefer Algan'ın bir kitabı vardı, onu da araştırabilirsin. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/01/2012 14:49
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Üye

[quote user="yalovali"]

[quote user="Ugur DEMIR"]Şuan benim gördüğüm c#, sonrasında ise java. Teknoloji yazılım alanında mobile cihazlara doğru gidiyor.
[/quote]

Daha çok gömülü sistemler,savunma ve uzay sanayi gibi büyük kuruluşlar hangi yazılımları tercih ediyor.

[/quote]

Bir kardeşim, savunma sanayi taraflı çalışıyor. c# ile başlamıştı. c# kullanıyor sanırım hala. Sefer algan'nın kitabı ile başlamıştı.

Keyifli çalışmalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/01/2012 19:17
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol