Forum

Nero 7 Ultra Editio...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nero 7 Ultra Edition

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
660 Görüntüleme
(@nedimgencer)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Genç kardeşlerim hepinize Merhabalar, bu yaştan sonra bilgisayarcı da olduk hadi hayırlısı.

Sizlere sormak istediğim sorunum şu Bir anabilgisayarım da ticari program var veritabanını Nero 7 Ultra Edition'ın BackITUP ile yedekliordum gayetde düzgün çalışıyor du.hergünün yedeğini ayrı ayrı alıyordu DVD RW 'ye(üzerine yazmadan) bi sorun yüzünden Nero yu kaldırdım sonra Nero 8 i kurmaya çalıştım eski sürüm var deyip kurmuyor Nero 7 yi kurmaya çalıştım bir hata verip kurmuyor neronun kendi uninstall programıyla kaldırdım ama bi türlü Nero 7 ve 8 i kuramıyor bende acronis kurdum ama Nero 7 deki gibi hergünü ayrı ayrı yedek alma seçeneği yok.bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Gönderildi : 10/06/2008 14:07

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Aramıza Hoşgeldiniz. Öğrenmenin yaşı olduğunu size öğremteye gerek yoktur herhalde.

Nero7 için Clean Tool bulunmakta Link ten kullanımını ve programını bulabilirsiniz. Ayrıca Nero7 varken Nero8 i kullanmanıza gerekyok.

Gönderildi : 10/06/2008 14:17

(@nedimgencer)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Ömerciğim Selamlar,

Tabiki bende yaşa başa bakmadan öğrenmeye çalışıyorum.[:)] teşekkür ederim

O programla kaldırdım ama genede sorun çıkartıyor. onu çok fazla sorun etmiyorum artık

NeroBackITUP gibi hergün  ayrı ayrı yedek alabilecek başka bir program varmıdır. siz ne önerirsiniz.  

Gönderildi : 10/06/2008 15:21

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

.bat dosyası işinizi görecektir gün gün..

http://cozumpark.com/forums/thread/14524.aspx

linki ziyaret edin 🙂

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 10/06/2008 15:29

Paylaş: