Forum

Acrobat Reader veya...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acrobat Reader veya Foxit Reader

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
424 Görüntüleme
(@MetinKilincarslan)
Gönderiler: 92
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar

Elimde Yaklaşık 150 Sayfalık bir pdf dökümanı var ve her sayfada 7 veya 8 yerde yanlış yazılmalar var ekleme yapılması gereken yerler var,  Bunların doğrularını comment ekleyerek karşı tarafa tekrar e-mail göndereceğim ki bana doğrularını yazıp göndersinler fakat bazı yerlerde italyanca karakterler koymam gerekiyor klavyeden yapayım diyorum bu seferde italyanca klavye düzenini bilmiyorum öyle bir şey olması lazım ki adobe reader ve foxit reader da insert değişimde bana italyanca klavye de bulunan karakterleri çıkartsın baktım bulamadım insert diye bir bölüm yok yada nasıl yapabilirim yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.

Gönderildi : 17/11/2009 15:11

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba mevcut dökümanı kopyalayıp worde alın.

Orada gerekli değişiklikleri yapın.

pdf creator programı ile tekrar pdf e çevirin.

Yada maliyeti gözden çıkarıyorsanız acrobat writer alın.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/11/2009 16:13

(@GokhanDOGAN)
Gönderiler: 780
Prominent Member

Merhaba

abby finereader 9 pro ile pdf üzerinde herşeyi ile rahat oynama yapabilirsiniz.

Gönderildi : 18/11/2009 03:14

Paylaş: