Forum

Enkaz devraldım.

Bildirimler
Hepsini Temizle

Enkaz devraldım.

26 Yazılar
13 Üyeler
0 Likes
844 Görüntüleme
(@VeyselUYAR)
Gönderiler: 233
Reputable Member

merhaba diğer hocalarımızın da dediği gibi ilk önce client bazlı yedeklemeye git

arkada server çalışmadıgı zaman kullanıcı anlamaz server falan o sadece kendi bilgisayrındaki dosya açılıyormu açılmıyormu nete girebiliyormu onu bilir.tecrubelerimden böyle diyorum

daha sonra network altyapısına yönel gerekirse tesisatçı çağır,yapıyı komple düzelttir. ve adresleme yap,mutlaka kendi iyiliğin için ve firmanın iyiyliği için ağırlıgını koy.tüm kullanıclılara mail at şu tarihler arsında yapılanmaya gidiyorum.gerekli hassasiyeti ve duyarlılıgı sizden bekliyorum diye..

kolay gelsin

Gönderildi : 14/04/2009 02:17

(@samilaltundal)
Gönderiler: 505
Prominent Member

Mesut bey,Haklısnız ben biraz kaba bir tarif istemiştim ama olsun.Deneme yanılma ile veya sitede bulunan PDF ile birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Gönderildi : 14/04/2009 02:21

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Buna sevindim, kolay gelsin..

Gönderildi : 14/04/2009 02:23

(@bbozoglu)
Gönderiler: 108
Estimable Member
Konu başlatıcı

S.A:Arkadaşlar yeni geldim işe. Mesajlarınızı okum gerçekten çok memnun oldum herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Siz benim sıkıntıma ortak oldunuz Rabbimde sizin sıkıntınıza ortak olsun.

Gönderildi : 14/04/2009 11:54

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Bence Hiçbir İşe Başlamadan Önce Aklındaki İşler için Maliyet Çıkar Sonra gidip Gidip Yetkili biriyle oturup Detaylıca Konuş. Çünkü yapıyı değiştiriceksin Para lazım. Ayrıca Lisans kontrolü de yap derim. Sonucta AD yapısı kuracaksın 2003 Lisansların var mı ? Kullanılan AV ve diğer yazılımlar Lisanslımı ? AKlında acaba şunu yapsam para verirler mi gibi endişe kalmasın. Maddi problemi çözersen eğer gerisi teferruat. Elimizden Gelen yardımı yaparız Burdan.

Gönderildi : 14/04/2009 12:31

(@bbozoglu)
Gönderiler: 108
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim.

Gönderildi : 14/04/2009 19:19

(@bilgehan)
Gönderiler: 15
Eminent Member

Arkadaşım kolay gelsin sana, bu konuda aydınlatıcı ve yardımcı açıklamaları olan arkadaşlara konuyu okuyan biri olarak ben de teşekkür etmek isterim, benim de işime yaradı verilen bilgiler.

Saygılarımla

Gönderildi : 15/04/2009 00:23

Sayfa 2 / 2
Paylaş: