Forum

SERVER 2003 DE UZAK...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SERVER 2003 DE UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTI SORUNU.

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
403 Görüntüleme
(@ugurmollaveisoglu)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

SERVER 2003 STANDART KURULU WORKGROUP CALIŞAN BİR SERVERİMİZ VAR. FARKLI BİR SEMT DE BULUNAN DEPOMUZDAN İNTERNET ÜZERİNDEN UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMDA  "İSTEMCİ UZAK BİLGİSAYARLA BAĞLANTI KURAMADI. BU HATANIN OLASI NEDENLERİ" 1)  UZAK BİLGİSAYARDA UZAK BAĞLANTILAR ETKİNLEŞTİRİLMEMİŞ OLABİLİR. 2)UZAK BİLGİSAYARDA EN FAZLA BAĞLANTI SAYISI AŞILMIŞ OLABİLİR. 3) BAĞLANTI KURULURKEN AĞ HATASI OLMUŞ OLABİLİR... ŞEKLİNDE BİR HATA MESAJI ALIYORUM... PORT YÖNLENDİRMESİ YAPILMIŞ (3389 PORTU SERVER İP SİNE YNLENDİRİLMİŞ , UZAK MASA ÜSTÜ AYARLARI YAPILMIŞ )  RADMİNLE BAĞLANIYOR FAKAT UZAK MASA ÜSTÜ İLE BAĞLANAMIYORUM... BU KONUDA YARDIM EDEBİLECEK ARKADAŞLAR VARSA MİNNETDAR KALIRIM ÇOK ÇİDDİ BİR SIKINTI İÇİNDEYİM....

Gönderildi : 09/04/2009 02:26

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Portalda bu konu defalarca gündeme gelmişti arama yaparak postlardan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 09/04/2009 02:49

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Uğur Bey;

Öncelikle sizden Froum Kurallarımızı okumanızı ve açacağınız postlarda bunlara özen göstermenizi ve postunuzun tamamının büyük harflerden oluşmaması gerektiğinden postunuzu değiştirmenizi rica ederim.

Gönderildi : 09/04/2009 11:52

Paylaş: