Forum

Server 2012 yazici ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2012 yazici destegi

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
410 Görüntüleme
(@AdemSipahiYucel)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar, bir turlu net bilgi bulamadigmiz icin konu acma geregi duyduk;

Windows server 2012 kurulu sistemimize yazıcı alicaz ancak driver destekleri bu sisteme yok acaba driver destegi olmasada standart driver kurulup yazıcimizi kullanabilirmiyiz.

Bu duruma gore yazici bakiyoruz ama sistemi destekleyen yazici yok denecek kadar az.

Dusundugumuz yazici canon g2400

Gönderildi : 06/01/2017 18:55

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4338
Co-Helper

Bunun için yazıcının ne olduğu önemli. Seçtiğiniz yazıcıların bilgilerine değil support dan driver'larına bakın bu yazıcının 2012 driver'ı var mesela. Kurumsal modelleri seçerseniz Server Os driver'ları sorun yaşatmaz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/01/2017 21:58

(@AdemSipahiYucel)
Active Member
Konu başlatıcı

Driver destegi gorunmuyor hocam, canon eski model yazicida var elimde onunda destegi yok gorunuyor ama kullanabiliyoruz o yuzden cok kararsiz kaldik. 

Gönderildi : 08/01/2017 03:38

(@birkanurlu)
Gönderiler: 327
Reputable Member

W8, W8.1, W10 desteği varsa bence çalışır. Bir çok yazıcıda Server 2012 driver desteği gözükmüyor ama ben çalışmayan görmedim henüz.

Gönderildi : 09/01/2017 03:13

(@AdemSipahiYucel)
Active Member
Konu başlatıcı

Ozaman alalım  bakalim

Gönderildi : 09/01/2017 18:59

(@AdemSipahiYucel)
Active Member
Konu başlatıcı

Aldım ve kurdum;Destek veriyor görunmesede kurulum yapılabiliyor ve caĺisiyor bildirmis olalım.

Gönderildi : 10/01/2017 23:24

Paylaş: