Forum

iso 27001 formları

Bildirimler
Hepsini Temizle

iso 27001 formları

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
517 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Arkadaşlar bana sistem odası bakım çizelgesi ve yedekleme formu lazım. hazır şablon var mı

Gönderildi : 21/09/2016 11:40

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

Merhaba,

form ve dökümanları, danışmanınızdan talep edebilirsiniz.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 26/09/2016 04:34

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,
Hocamın dediği gibi örnek kopyalar danışmanda bulunmakta. Bunlar firmaya özel bilgiler olduğundan paylaşım olması imkansız.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/09/2016 19:05

(@mesutguven)
Gönderiler: 60
Trusted Member

Böyle bir şablon, doküman yada standard mı varmış?

Gönderildi : 29/09/2016 19:40

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

27001/2 vb. sertifikasyonlar kapsamında bu ve benzeri birçok form talep ediliyor.

ancak kurumsal yapılarda bu standartlar gelmeden öncede, hemen hemen her adımın dökümantasyonu ve çizelgesi mevcuttu.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/09/2016 00:32

Paylaş: