Forum

The requested opera...

Bildirimler
Hepsini Temizle

The requested operation cannot be completed because the terminal connection is currently busy processing a connect disconnet reset or delete operation

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
455 Görüntüleme
(@hasanguresin)
Gönderiler: 93
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Yeni bir yerde işe başladım. Kullanıcı adım yeni oluşturuldu ve RDM üzerinden serverlara bağlanmaya çalıştığımda başlıktaki hatayı almaya başladım. 4 server 'a bağlanabiliyordum 3 server 'a bağlanamıyordum. Daha sonra bağlandığım serverlardan birisine daha bağlanamamaya başladım. En sonda dün DC 'a bağlanamıyorum. Dün DC 'de birşşeyler yaparken ekran takıldı hiçbir işlem yapamadım daha sonra oturum açamamaya başladım. Ama diğerlerine hiç bağlanamamıştım. Müdür kendi şifresi ile bağlanabiliyor bir sıkıntı yok diyor. Ben bağlanamıyorum. 

*Tasklist komutunda logon.src 'yi listede göremedim. Eğer taskkill komutunu kullanmayı önerirseniz diye yazıyorum.

Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Gönderildi : 11/03/2016 12:41

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

reboot ettiğine düzelecektir

iyi çalışmalar

Gönderildi : 11/03/2016 12:45

(@hasanguresin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

reboot ettiğine düzelecektir

iyi çalışmalar

Cevap için teşekkürler.

Dün reboot etmiştim fakat sorun düzelmedi.

Gönderildi : 11/03/2016 13:03

(@hasanguresin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Siz söyledikten sonra tekrar yaptım ve sorun düzeldi. Sorun yaşayan 2 kullanıcı olarak giriş yapabildik. Fakat şimdi diğer kullanıcı yine aynı hatayı alıyor. Bu hatayı almamızın sebebi nedir ? Her seferinde yeniden mi başlatmam gerekiyor ? Bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

Gönderildi : 17/03/2016 13:16

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

http://fighttheit.blogspot.com.tr/2012/06/requested-operation-cannot-be-completed.html  burdaki adımalrı yaparmısın.

Gönderildi : 02/04/2016 23:18

Paylaş: