Forum

Domain User Hatası

Bildirimler
Hepsini Temizle

Domain User Hatası

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
383 Görüntüleme
(@halukturan)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Domain e katılan bilgisayara, domain user ile giriş yapılamıyor.

Lokal hesaba girişte sorun yok, domain admin hesabıyla girdiğimde de problem yaşanmıyor. Ama standart domain user ile giriş yapılmak istenildiğinde, masaüstü gelmeden kullanıcıyı oturumdan atıyor, ve bu yanlızca bir bilgisayarda oluyor. Diğerlerinde böyle bu promlem yaşanmadı Sebebi ne olabilir, fikri olan ?
(Bilgisayarı domainden çıkarıp, tekrar ekledim. Aynı sorun devam ediyor)

Gönderildi : 24/11/2015 18:58

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Local admin ile oturum açıp kullanıcı için c:\ kullanıcılar dizininde açılan profil ismini yeniden adlandırarak yeniden kullanıcı ile giriş yapmayı deneyebilir miziniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 26/11/2015 17:31

Paylaş: