Forum

Tüm Mailleri G...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Tüm Mailleri Görme

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
2,636 Görüntüleme
(@AlperenAlpa)
Gönderiler: 30
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bir windows serverda webmail üzerinden gönderilen ve gelen maillerin hepsini bir şekilde görmek istiyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim ? Yani;

70 tane mail hesabımız var ve bu 70 tane mailden giden gelenleri tek kalemde nasıl görebilirim. Teşekkürler

Gönderildi : 03/11/2015 12:29

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba,

Mailserver üzerinden gelen ve gönderilen mailler için bir kural oluşturup görebilirsin. Mail çözümü olarak ne kullanıyorsunuz ?

www.okanozbey.com

Gönderildi : 03/11/2015 13:05

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Genelde bunun için insanlar journaling mantığı kullanır. Tüm yapıdan gelen ve gidenlerin bir kopyasını başka bir mail adresinde de toplayıp oradan takip eder. Sizin mail sunucunuz nedir?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/11/2015 13:25

(@AlperenAlpa)
Gönderiler: 30
Trusted Member
Konu başlatıcı

Genelde bunun için insanlar journaling mantığı kullanır. Tüm yapıdan gelen ve gidenlerin bir kopyasını başka bir mail adresinde de toplayıp oradan takip eder. Sizin mail sunucunuz nedir?

İki cevap içinde çok teşekkür ederim . Rıza Bey tam olarak sizin bahsettiğiniz durum söz konusu . Bir mail adresinden tüm maillere gelen gideni görmek istiyorum

Gönderildi : 03/11/2015 13:37

(@mehmethanifi)
Gönderiler: 457
Prominent Member

Mail hizmetini outsource alıyorsanız bunu hizmet veren ekip ile görüşürseniz yardımcı olurlar. Ama kendi bünyenizde tutuyorsanız, Hangi mail çözümünü kullanıyorsunuz?

Exchange mi kullanıyorsunuz, opensource bir yazılım mı var yada başka bir yazılım.

Teşekkürler.

Gönderildi : 03/11/2015 16:04

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Mail hizmetini outsource alıyorsanız bunu hizmet veren ekip ile görüşürseniz yardımcı olurlar. Ama kendi bünyenizde tutuyorsanız, Hangi mail çözümünü kullanıyorsunuz?

Exchange mi kullanıyorsunuz, opensource bir yazılım mı var yada başka bir yazılım.

Teşekkürler.

+1 akradaşımız belirtmiş zaten.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/11/2015 18:06

Paylaş: