Forum

İntranet ile Form o...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İntranet ile Form oluşturma ve mail olarak gönderme

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
386 Görüntüleme
(@hasanguresin)
Gönderiler: 93
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Küçük işletmemizde yaşanan sorunlar genellikle telefon açılarak yada ağ içi yazışma programımız ile bildirilmektedir. Ben bunların kayıt altına alınıp kuracağım intranet veya başka bir yol ile online form oluşturup sorunlarını yazıp göndere bastıklarında bana mail gelsin istiyorum. Böylelikle tüm sorunları kayıt etme imkanım olacak ve geçmişe dönük yaptıklarımı inceleyebileceğim.

Bu konuda tüm fikirlere ve önerilere açığım. Tek sorunum lisans ücreti gerektirmeyen uygulamalar kullanmam gerekiyor.

Gönderildi : 27/10/2015 14:37

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

Office 365 SharePoint online tam size göre hem formlar için hemde mail atmak için çok efor sarfetmez basit işlerinizi ve kompleks işlerinizi de kolay kolay halledebilirsiniz.

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 27/10/2015 20:45

(@hasanguresin)
Gönderiler: 93
Estimable Member
Konu başlatıcı

Office 365 SharePoint online tam size göre hem formlar için hemde mail atmak için çok efor sarfetmez basit işlerinizi ve kompleks işlerinizi de kolay kolay halledebilirsiniz.

Lisans gerektirmeden bunu PHP kodlama ile form yapıp intranet ile formu mail olarak gönderebiliyoruz. Fakat bunun nasıl yapılacağının detaylı anlatımını bulamadım

Gönderildi : 10/11/2015 20:15

Paylaş: