Forum

windows 2003 server...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows 2003 server için usb 3.0

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
451 Görüntüleme
(@omerseckin)
Gönderiler: 56
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar.

aşağıdaki linktede göreceğiniz gibi HP ProLiant ML370 Generation 3 (G3) modeli server ım var. yalnız ben bunu file server olarak kullanıyorum. usb portu 1.0 olduğu için kopyalama esnasında problem yaşıyorum. kopyalama esnasında donma meydana geliyor. server ın usb portunu 3.0 yapabileceğim bir yöntem varmıdır

http://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c04282936 

Gönderildi : 31/07/2015 20:52

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

usb 3.0 için gerekli driverı kuırdunuz mu ? 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/08/2015 18:39

(@omerseckin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

MERHABA

bu model için usb 3.0 driver mı var. ben sitesinde göremedim?

Gönderildi : 14/08/2015 01:39

(@Anonim)
Gönderiler: 0

merhaba arkadaşlar.

aşağıdaki linktede göreceğiniz gibi HP ProLiant ML370 Generation 3 (G3) modeli server ım var. yalnız ben bunu file server olarak kullanıyorum. usb portu 1.0 olduğu için kopyalama esnasında problem yaşıyorum. kopyalama esnasında donma meydana geliyor. server ın usb portunu 3.0 yapabileceğim bir yöntem varmıdır

http://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c04282936 

Selamlar ;

Usb 3.0 pci express donanımlar  mevcut  bunların sunucunuz  ile  uyumlulugunu  arastırabılırsınız  ancak  neden usb ile  ugrasıyorsunuz  dosyaları  network üzerinden  atmıyorsunuz ?

Gönderildi : 14/08/2015 06:58

(@omerseckin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

MERHABA

çünkü sunucuya harici disk bağlı. mevcut harici diske yedekleme ve dosya paylaşımı işleri yapılıyor. usb yavaş olduğu için kullanıcı yedek dosyalarını sunucuya atarken server da donma problemi yaşıyor.

Gönderildi : 14/08/2015 11:18

(@Anonim)
Gönderiler: 0

MERHABA

çünkü sunucuya harici disk bağlı. mevcut harici diske yedekleme ve dosya paylaşımı işleri yapılıyor. usb yavaş olduğu için kullanıcı yedek dosyalarını sunucuya atarken server da donma problemi yaşıyor.

Selamlar ;

Usb 3.0 PCI Express kartlara  bakacaksınız o halde yada  bütçe  var ise iscsi target  destekli  bir  nas  cihazı iscsi  disk olarak  suncuuya bağlayabilirsiniz  tabi  sunucu  ve  nas  cihazı  arasındaki  switch gigabit  swith olması  gerekiyor.

Teşekkürler , iyi çalışmalar. 

Gönderildi : 14/08/2015 19:46

Paylaş: