Forum

Windows Server 2012...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Server 2012 - Web Sitesi Yayını

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
447 Görüntüleme
(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Evime kurduğum windows server 2012 işletim sistemi ile internet sitesi oluşturmak istiyorum. Statik İP, domain ve diğer işlemlerin hepsi tamam. Yapmak istediğim sadece test amaçlı site yayınlamak. Boş sayfa yayınlasam bile olur. İlk adımda siteyi yayınlamak , exchange server, ftp server şeklinde devam etmek istiyorum.Bununla ilgili döküman veya yardımcı olabilecek bir kaynak edinebilir miyim ?

Teşekkürler. 

Gönderildi : 12/03/2014 13:46

(@feritosoydan)
Gönderiler: 110
Estimable Member

ilk olarak IIS ile ilgili araştırma yapmanızı tavsiye ederim. ÇözümPark üzerinde yeterince makale var. Forum içerisinde araştırdığınızda gerekli bilgiye ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

Gönderildi : 12/03/2014 13:58

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

IIS'e yönlendirmeniz bile benim için bir artıydı Ferit OSOYDAN 🙂 Araştırarak mantığın ne şekilde işlediğini öğrendim. Teşekkürler.

Şimdi bir kaç sorum daha olacak . Kendi bilgisayarımdan siteadını yazdığımda modemime yönlendiriyor. Dışarıdan siteadını yazdığımda sayfa bulunamıyor. Domain aldığım yerden bir yönlendirme yapmam gerekli mi ? ayrıca superonline'nın verdiği Tılgın modemden tam olarak hangi işlemi yapmam gerekecek ?

Teşekkürler. 

Gönderildi : 13/03/2014 17:51

Paylaş: