Forum

Server 2008 R2 Ftp ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2008 R2 Ftp ' den Dosya İndirme

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
370 Görüntüleme
(@MustafaGokmen)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba abilerim . 

Up-down yapmak için aldığım sunucudan karşı tarafın servera indirmeyi yasaklaması sebebiyle indirme yapamıyorum .

Bunu engellememin herhangi bir yolu var mıdır ?  IP mi Türkiyeden göstermek gibi bir şey olabilir mi ?

Gönderildi : 22/03/2013 23:04

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bu durumu aşmak için hizmet aldığınız yer ile iletişime geçerek çözüm bulmayı denediniz mi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 24/03/2013 02:02

(@MustafaGokmen)
Active Member
Konu başlatıcı

Evet denedim ama başarısız malesef

Gönderildi : 24/03/2013 12:58

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Bu kısıtlamayı yapan yer orası ve siz hizmet alıyorsunuz. Onların size bir çözüm veya neden bu şekilde olduğuna dair bilgi vermesi lazım. Size nasıl bir geri dönüş yaptılar.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 24/03/2013 17:35

(@MustafaGokmen)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba 

Site sahipleri server hızlarının düşmemesi için sucuya downloadı yasaklarlar . Normal kullanıcılara göre aylık 3 kat daha fazla para ve hızı sınırlamak şartı ile üyelik aldım . Ancak dowload yapamıyorum .Gerekçe olarak IP'min İngiltere üzerinden geldiğini sadece TR IP lerinin indirme yapabileceğini söylediler . Bende IP mi TR yapmak istiyorum ancak uzak masaüstü ile bağlandığım için sabit IP kullanıyorum . Başka bir yolu var mıdır ?

Gönderildi : 24/03/2013 20:18

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4309
Co-Helper

Siz de localinize torrent sunucusu kurarak torrent indirmeleri deneyebilirsiniz bunun gibi çözümler üretilebilir.
Basit ip spoofing araçları tr ip'lerini içermiyor.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/03/2013 05:18

(@MustafaGokmen)
Active Member
Konu başlatıcı

Siz de localinize torrent sunucusu kurarak torrent indirmeleri deneyebilirsiniz bunun gibi çözümler üretilebilir.
Basit ip spoofing araçları tr ip'lerini içermiyor.

Hocam ücreti yatırdıktan sonra olması biraz canımı sıktı.

Şöyle bir yöntem denedim . Türkiye proxy buldum ve İDM ' nin proxy / socks kısmına yapıştırdım ve inmeye başladı. Acaba kendi evimde böyle bir proxy kurabilirmiyim . 

Gönderildi : 25/03/2013 06:54

Paylaş: