Forum

Oturum açmadan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Oturum açmadan program çalıştırma ( Çözüldü )

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,896 Görüntüleme
(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar benim takıldığım bir konu var.

Daha önce bu olayı server 2003 işletim sisteminde yapabiliyordum bat dosyası ile ancak server 2008 de gerçekleştiremedim. Bu konuda yardıma ihtiyacım var .

Benim Serverimde bulunan bir programın bilgisayar açıldığında otomatik olarak başlamasını istiyorum bununla ilgili nasıl bir yol izlemeliyim.

konu hakkında bilginizi rica ederim.

Saygılarımla

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zamanlanmış görevlere eklemek hiç aklıma gelmemişti 🙂

Ekledim tamamdır.

Saygılar.

Gönderildi : 17/11/2012 19:35

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba nasıl yaptığınızı yazarsanız bu şekilde bir ihtiyacı olana yardımcı olur.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/11/2012 22:37

Paylaş: