Forum

Server 2008 Şifre P...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2008 Şifre Proplemi

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
486 Görüntüleme
(@HaciYALCINOZU)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

şifre sorunu için bir çok konu açılmış ama

Proplemim Şu

Bir firma server 2008 r2 yüklü serverin local ve domain şifrelerini değiştirmiş ve unutmuşlar  şifreyi kırmaya çalışıyorum ama olmuyor bir çok şifre kırma programını denedim ve açıldıgında C ve D sürücüsü gözükmüyor sadece x: olarak cd yi görüyor yada orjinal cd takıp bilgisayarı onardan cmd açtığımda x:\ çıkıyor C:\ ye yada D:\ sürücüsüne geçmiyor yol bulunamadı diyor bunun şifresini ne şekilde kırabiliriz 

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok tşkler

Gönderildi : 28/09/2012 01:49

(@bilgehanpoyraz)
Gönderiler: 809
Illustrious Member

Öncelikle drive'ların şifresiz olduğuna emin olmanız lazım. eğer diskler gelmiyorsa 2 sebebi vardır. Ya denediğiniz program donanım drive'larını içermiyordur, o yüzden görmüyordur yada diskler şifrelidir. Ben genelde böyle işler için http://www.boot-disk.com/  ürününü kullanıyorum

zor olmasına ragmen Domain admin şifresini bile kırabiliyorum.

deneme

Gönderildi : 28/09/2012 01:56

(@HaciYALCINOZU)
Active Member
Konu başlatıcı

evet hem local hem domain etki alanı şifreli

Gönderildi : 28/09/2012 01:59

(@HaciYALCINOZU)
Active Member
Konu başlatıcı

söylediğin programı indirmiştim daha önce

böyle bir hata veriyor 

Gönderildi : 28/09/2012 02:02

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Benim tavsiyem elcomsoft system recovery denemeniz yalnız ücretli bir üründür  isterseniz yarın update edip size link göndere bilirim  buda çözemezse çaresi yok demektir benden tavsiye  başka yazımlarla denemeler yapmamanız sebebi system dosyalarına zarar vere bilir ve şifreyi çözmeye çalışırken dosyalara tamamen zarar vere bilirsiniz.

Gönderildi : 28/09/2012 03:54

(@HaciYALCINOZU)
Active Member
Konu başlatıcı

elcomsoft system recovery yi denedim açılışı xp diye açılıp sistem bulunamadı diyor belki sendeki farklı sürümdür memnun olurum upload edip verirseniz

Benim tavsiyem elcomsoft system recovery denemeniz yalnız ücretli bir üründür  isterseniz yarın update edip size link göndere bilirim  buda çözemezse çaresi yok demektir benden tavsiye  başka yazımlarla denemeler yapmamanız sebebi system dosyalarına zarar vere bilir ve şifreyi çözmeye çalışırken dosyalara tamamen zarar vere bilirsiniz.

Gönderildi : 28/09/2012 12:47

(@RamazanBURCAKBAS)
Gönderiler: 117
Estimable Member

Hirens Boot CD yi denediniz mi?

Gönderildi : 01/10/2012 03:09

(@ErdoganPALA)
Gönderiler: 158
Estimable Member

Spotmau BootSuite.2012.7.0.1.5 kullanın gayet başarılı ve özellikli bir programdır.

Gönderildi : 03/10/2012 01:24

Paylaş: