Forum

rtmp protokolü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

rtmp protokolü kullanıcı girişi

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
432 Görüntüleme
(@oguzhanoskay)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba;

wowza media server üzerinden  rtmp yayın cıkarıyorum, bu protokolü rtmp://*:*@123.145.456.789 şeklinde giriş sağlamk istiyorum windows server 2008 de bunu nasıl yapabilirim. yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkür ederim

Gönderildi : 12/04/2012 19:58

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Uzman olduğum bir konu değil ama merakımdan soruyorum, bu şeklinde giriş sağlamak ne demek ? URL adresi mi ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/04/2012 19:15

(@oguzhanoskay)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Uzman olduğum bir konu değil ama merakımdan soruyorum, bu şeklinde giriş sağlamak ne demek ? URL adresi mi ?

rtmp://kullnıcıadı:[email protected] şeykline url sütünden kullanıcı girişi sağlamak amacım

Gönderildi : 14/04/2012 19:17

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba

rtmp://kullnıcıadı:[email protected] şeykline url sütünden kullanıcı girişi sağlamak amacım

VLC kullanabilirsin, Windows Medya palyerda eğer DLN yayını yaparsan toplayabilir.

Gönderildi : 15/04/2012 00:47

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

bir dönem FTP'lerde kullanıldı diye hatırlıyorum yada hala kullanılıyor mu bilmiyorum. Farklı bir versiyonu da kullanılıyor olabilir.

Gönderildi : 15/04/2012 12:42

Paylaş: