Forum

Kullanicilarin ser...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kullanicilarin servere sizmasi

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
407 Görüntüleme
(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba.

Bunlar profil dosyalarıdır.

Bir kullanıcı server üzerinde ilk kez oturum açtığında (RDC yada direk sunucu başından) bu porfil dosyalrı otomatik olarak yaratılır.

C:\Documents and Settings altında isimlerini gördüğünüz kullanıcılar, büyük ihtimalle server üzerinde oturum açmışlar.

Gönderildi : 19/07/2008 17:31

(@GokhanDOGAN)
Gönderiler: 780
Prominent Member

Merhaba

Klasor kullanci adinda mi olsuturulmus veya ne tip kayitlar bunlar. bu userlar daha once serverda oturum acmis olabilir ve username adinda profil yarattigi icin bu klasorler kalmistir.

Gönderildi : 19/07/2008 17:33

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar 

Evet kullanici adinda olusmus. ama klasorlerin icinde desktop felan yok sadece temp, history  aplication data gibi klasorler var.  Bunlarin buraya girebilecek kapasitede bir kulllanici olduklarini sanmiyorum ama isin ilginc yani bu klasorler burada nasil olustu orasini anlamadim. Acaba onlarin serverde kurulu bir printer felan varda ondan mi dusuyor bu kayitlar diye dusundum ama serverde yazici da yok. Dikkat edilmesi gereken bir konu daha var buradaki kullanici isimlerinin hepsi ayni departmanda calisiyorlar.

En azindan burada nasil bu klsorlerin olustugunu cozmem lazim.

yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Gönderildi : 19/07/2008 17:44

(@MuratKALAK)
Gönderiler: 75
Estimable Member

o departmandaki kullanıcılar için farklı bir container mi kullandınız? eğer öyleyse o conteinar ile deiger containerlar arasında bi fark var mı kontrol ettinizmi?

Gönderildi : 21/07/2008 20:10

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Merhabalar

tesekkur ederim sorunu hallettim kullanicilarin giris tarihleri eski o zaman da onlara bir sure izin verilmis ve o izin de hemen geri alinmis

yine de ilginiz icin tesekkur ederim.

Gönderildi : 22/07/2008 12:47

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Geri bildirim için biz teşekkür ederiz.

Gönderildi : 22/07/2008 12:51

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Ek bilgi.

Documents and Settings klasöründeki everyone kullanıcısını kaldırıp sadece oturum açmasını istediğiniz kullanıcıları eklerseniz eklediğiniz kullanıcıların dışındaki kullanıcılar oturum açamaz..

Gönderildi : 22/07/2008 20:49

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Tesekkurler

yardimlariniz icin tesekkur ederim onu da yaptim

Gönderildi : 24/07/2008 10:13

Paylaş: