Anasayfa » Forum

Server 2008 DC sifr...

Server 2008 DC sifresini unuttum  

RSS
orkhan samadov
(@orkhansamadov)
Üye

Merhaba Arkadaslar .

Pcde Virtual pc kurulu server 2008 ve win7 var. server2008 dc sifresini unuttum giris yapamiyorum varmi bir yolu yoksa yeniden yazmamli lazim ?  

Alıntı
Gönderildi : 15/11/2011 00:54
SerkanTaş
(@SerkanTas)
Üye

[quote user="orkhan samadov"]

Merhaba Arkadaslar .

Pcde Virtual pc kurulu server 2008 ve win7 var. server2008 dc sifresini unuttum giris yapamiyorum varmi bir yolu yoksa yeniden yazmamli lazim ?  

[/quote]

http://www.ufuktatlidil.com/?p=2005

Bu makalede Sorduğun Sorunun cevabı... 

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/11/2011 01:02
orkhan samadov
(@orkhansamadov)
Üye

dediginiz konunu bir kac defe denedim ama olmadi ..sonunda sifreyi yaziyorum kabul etmiyor hata numarasi cikiyor 

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/11/2011 01:05
SerkanTaş
(@SerkanTas)
Üye

[quote user="orkhan samadov"]dediginiz konunu bir kac defe denedim ama olmadi ..sonunda sifreyi yaziyorum kabul etmiyor hata numarasi cikiyor [/quote]

Yarın Gün İçinde haberleşelim Gerekirse Bağlanıp Ben Bakarım Beraber Yaparız Olurmu ??? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/11/2011 01:50
orkhan samadov
(@orkhansamadov)
Üye

[quote user="Serkan Taş"]

[quote user="orkhan samadov"]dediginiz konunu bir kac defe denedim ama olmadi ..sonunda sifreyi yaziyorum kabul etmiyor hata numarasi cikiyor [/quote]

Yarın Gün İçinde haberleşelim Gerekirse Bağlanıp Ben Bakarım Beraber Yaparız Olurmu ??? 

[/quote]

tesekkurler cevap icin sorunu arkadasim halletdi suan kullaniyorum ..hersey icin tesekkurler.  

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2011 14:48
orkhan samadov
(@orkhansamadov)
Üye

[/quote]

tesekkurler cevap icin sorunu arkadasim halletdi suan kullaniyorum ..hersey icin tesekkurler.  

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2011 14:49
orkhan samadov
(@orkhansamadov)
Üye

[/quote]

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2011 14:50
SerkanTaş
(@SerkanTas)
Üye

[quote user="orkhan samadov"][quote user="Serkan Taş"]

[/quote]

[/quote]

Çözmene Sevindim Sorunsuz Günler Dilerim... 

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/11/2011 11:05
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol