Forum

windows resim ve fa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows resim ve faks görünüleyicisi sorunu ve tüm masa üstünün tahoma yazı karakterinde görüntülenmesi....

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
694 Görüntüleme
(@serdar_can1)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

iyi çalışmalar arkadaşlar...

Sizlere 2 sorum olacak. Şirketimde 2 adet server 2008 std server kullanıyorum bunlardan bir tanesinde windows phote viewer ile bir fotorrafı açmak istediğimde hiç bir tepki vermiyor bir hata falan da çıkmıyor diğerinde böyle bir sorun yok başka bir photo görüntüleyici ile açabiliyorum...

2. Sorum ise windows taki tüm fontların masa üstü denetim masası ne varsa hepsinin fontunun tahoma fontu şeklinde görüntülenmesi bu iki konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Gönderildi : 27/09/2011 14:38

(@mesutaladag)
Gönderiler: 327
Reputable Member

Merhabalar,

Benzer bir durum için http://www.networksteve.com/forum/topic.php/Suddenly_images_wo n't_open_with_Windows_Photoviewer/?TopicId=14772&Posts=4  makalesindeki önerileri kontrol edermisiniz?

Mesut Aladağ.

Gönderildi : 27/09/2011 16:43

(@serdar_can1)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Öncelikle verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Sorunumu şu şekilde çzödüm mevcutta sorun olmayan server 2008 std user ların yetki işlemlerine baktım burda ki yetkilerle sorun çıkaran diğer serverda ki yetkilerde farklılık olduğunu gördüm nasıl değişti yetkiler anlamadım ama yetkileri değiştirdiğimde sorun kalmadığını gördüm teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim...

Gönderildi : 28/09/2011 15:49

Paylaş: