Forum

ie 8 ve ie7 hatası

Bildirimler
Hepsini Temizle

ie 8 ve ie7 hatası

9 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
394 Görüntüleme
(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Arkadaşlar windows xp içinde ie8  gömulu sisitemı  kurduktan sonra ie8  kaldırıp ie7  kuruyorum fakat ie 7 açılmıyor hiç bi  tepki yok bu sorun neden kaynaklana bilir?

Gönderildi : 08/08/2011 02:41

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Hiç bir hata vermiyor mu?Event'ları inceledinizmi?

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 08/08/2011 02:54

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

hiç  bi hata vermıyor  eventleri inceledımsayfa  acılmıyor  bile. Fakat ctrl + alt  delete yaptıgım zaman işelmler kısmında  explorer.exe aynı degerde  kalıyor. Bunun sorunu  ne olabilir.?

Gönderildi : 08/08/2011 03:10

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

hiç  bi hata vermıyor  eventleri inceledımsayfa  acılmıyor  bile. Fakat ctrl + alt  delete yaptıgım zaman işelmler kısmında  explorer.exe aynı degerde  kalıyor. Bunun sorunu  ne olabilir.?

ilginç.Explorer'ı reinstall yapmayı denedinizmi?Sisteminizde virus'de olabilirir explorer.exe'yi çağırıyordur ancak ekrana dökemiyordur.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 08/08/2011 17:12

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

ilginç.Explorer'ı reinstall yapmayı denedinizmi?Sisteminizde virus'de olabilirir explorer.exe'yi çağırıyordur ancak ekrana dökemiyordur.

Tayfun Bey Sistem  yeni formatlandı vüris olması Mumkun Degil ie8 kaldırıyorum ie7 kuruyorum  sorun aynı devam ediyor bende  ilk defa  karsılaştım ama sorunu bulamadım: )

Gönderildi : 08/08/2011 23:52

(@caylikadir)
Gönderiler: 52
Trusted Member

Merhaba;

Arkadaşlar windows xp içinde ie8  gömulu sisitemı  kurduktan sonra ie8  kaldırıp ie7  kuruyorum fakat ie 7 açılmıyor hiç bi  tepki yok bu sorun neden kaynaklana bilir?

xp ie8 gömülü sistemde trojanda olur keyloggerde virüste türklerin yaptığı xp cd sinde  bunların olmaması şaşırtıcı olur benim tavsiyem microsoftun orijinal bir cdsinden xp kurmanız (ie6)dan ie7 ye yükseltmeniz olur kolay gelsin 

Gönderildi : 09/08/2011 11:15

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

xp ie8 gömülü sistemde trojanda olur keyloggerde virüste türklerin yaptığı xp cd sinde  bunların olmaması şaşırtıcı olur benim tavsiyem microsoftun orijinal bir cdsinden xp kurmanız (ie6)dan ie7 ye yükseltmeniz olur kolay gelsin 

Çok Haklısın abicim indirmek için link  atsaydın  arama  zahmetıne girmeyelım:)

Gönderildi : 09/08/2011 14:27

(@caylikadir)
Gönderiler: 52
Trusted Member

explorer 7 win xp için tr 

buyur

http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?FamilyID=9ae91ebe-3385-447c-8a30-081805b2f90b  

Gönderildi : 11/08/2011 12:57

(@huseyinkartal)
Gönderiler: 651
Honorable Member

Ek olarak  ufak bir hatırlatma  yapayım  İnternet Explorer'ın exe si iexplorer.exe dir explorer.exe ise windows arayüzüne bağlandığımız yazılımın exe'si dir. Linux'da ki benzerleri gnome ,kde vs..

Gönderildi : 11/08/2011 13:27

Paylaş: