Forum

hp proliant server ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

hp proliant server 2008 r2 kurulum yardım

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
405 Görüntüleme
(@CesurHosafci)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar elimde dl380 g6 serisinden hp serverlar var 2003den 2008 r2 ye geçircem makalelerde rastladım proliant serisinde 2008 kurulumlarında biraz fazla sıkıntı çıkmış gibi gördüm.prensip olarak upgrade yerine sıfır kurulum yapıcam tecrübelerinizi rastladığınız sorunlar var ise paylaşırsanız sevinirim tşk ii çalışmalar

Gönderildi : 06/04/2011 15:21

(@huseyinertugrul)
Gönderiler: 1112
Noble Member

merhabalar elimde dl380 g6 serisinden hp serverlar var 2003den 2008 r2 ye geçircem makalelerde rastladım proliant serisinde 2008 kurulumlarında biraz fazla sıkıntı çıkmış gibi gördüm.prensip olarak upgrade yerine sıfır kurulum yapıcam tecrübelerinizi rastladığınız sorunlar var ise paylaşırsanız sevinirim tşk ii çalışmalar

Selamlar,
Elinizdeki sunucu gayet güzel bir cihaz, kurulum yaparken herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. HP sunucularda Smart Start Kurulum mediası çıkar, sunucuyu bu cd ile boot edin. Raid yapınızı ayarladıktan sonra işletim sistemi kurulumu menüsünden gerekli seçimlerinizi ayarlayın. Sonrasında sizden windows kurulum mediasını istiyecek, kurulum bitene kadar bekleyeceksiniz sonrasında sisteminiz hazır olarak önünüzde olacak.

Gönderildi : 06/04/2011 21:25

(@CesurHosafci)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

teşekkürler

Gönderildi : 08/04/2011 12:16

Paylaş: