Server 2008 partiti...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2008 partition sorunu ?  

RSS
Bayram ali
(@Bayramali)
Üye

Merhabalar;

server 2008 iki diske yazma yapamıyorum sadece okuma veriyor bu sorunu nasıl aşabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekürler

yalnız diskler MSA - storage' da

Alıntı
Gönderildi : 29/07/2010 12:24
Bayram ali
(@Bayramali)
Üye

bu konuda yardımı olacak birileri yokmu

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/07/2010 00:55
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Biraz daha bahsedermisiniz bu disklerden?Nereye takılı özelliği nedir ne işe yararlar vs.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/07/2010 02:39
Bayram ali
(@Bayramali)
Üye

[quote user="Rıza SAHAN"]Biraz daha bahsedermisiniz bu disklerden?Nereye takılı özelliği nedir ne işe yararlar vs.[/quote]

bu diskler storage da takılı 

Seagate ST3300655SS SAS Hard Drive 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/07/2010 12:08
KenanKuralay
(@KenanKuralay)
Üye

Sevgili forum üyesi, attığınız mesaj sayısına göre daha yenisiniz.

Bir probleminiz var ise problemi sonundan değil başından anlatınız ki size çözüm önerisinde bulunulabilsin.  Arkadaşımız sana olayın genel bi yapısını anlatmanı istiyor sen ise büyük harflerle saygısızca cevap yazıyorsun.  Bu hem forum kurallarına uygun diil bold ve büyük harflerle yazmak hakaret etmek yada kızmak gibi durumları gösterir.

Sorununa çözüm bulmak istiyorsan tam anlamıyla genel yapıyı anlatmalısın, bu şekilde bi cevap alamazsın....

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/07/2010 13:17
Bayram ali
(@Bayramali)
Üye

teşekkürler açıklamanız için ama büyük harfler sorunu ve boyu olayı kopyala yapıştırdan kaynaklandı ve boyutunu azaltamadım öncelikle arkadaştan özür dilerim o anlamda anlamasına neden olduğumdan .

Sorunu ben bir şekilde aştım ve onuda paylaşmak isterim..

HDD leri çevrim dışı ve Çevrim içi yaptıktan sonra sonra yazma ve silme işlemlerine izin verdi. 

Kolay gelsin  herkeze

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/07/2010 14:02
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Bayram ali"]

teşekkürler açıklamanız için ama büyük harfler sorunu ve boyu olayı kopyala yapıştırdan kaynaklandı ve boyutunu azaltamadım öncelikle arkadaştan özür dilerim o anlamda anlamasına neden olduğumdan .

Sorunu ben bir şekilde aştım ve onuda paylaşmak isterim..

HDD leri çevrim dışı ve Çevrim içi yaptıktan sonra sonra yazma ve silme işlemlerine izin verdi. 

Kolay gelsin  herkeze

[/quote]

Merhaba bunda alınacak durum yok.Sorun değil böyle şeyler problem değil arakdaşım sadece forum kuralları açısından uyarmış konu başlaıkları yazışma düzeni çok post olduğu ve sürekli insaların sorununa referasn sağladığı için önem arz ediyor.

Sorununuzu çözmesinize sevindim kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/07/2010 16:45
Paylaş: