Forum

Win 10 pro hp laser...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Win 10 pro hp laserjet p1102 yazıcı kurulamıyor

6 Yazılar
4 Üyeler
2 Likes
17.4 K Görüntüleme
(@MetinYILDIRIM)
Gönderiler: 77
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Windows 7 işletim sisteminde sıkıntısız bir şekilde çalışan hp laserjet p1102 yazıcı windows 10 pro üzerine kurulamıyor, windows updatede de gözükmüyor. Daha önce bu sorunu yaşayıpta yardımcı olabilecek varsa sevinirim. 
kolay gelsin. 

Gönderildi : 23/07/2022 10:41

(@hgokhan)
Gönderiler: 7
Active Member

merhaba, internet üzerinden bulabilirsiniz uyumlu sürücüyü isterseniz linki aşağıya bırakıyorum

https://www.driver-indir.com/surucu/hp_laserjet_p1102_driver.html

Gönderildi : 24/07/2022 16:12

(@berkayguzelbeyoglu)
Gönderiler: 223
Reputable Member

merhaba https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-laserjet-pro-p1102-printer-series/4110394 kendi sitesinden indirip deneyebilir misiniz ?

bazen AV ve benzeri (Kaspersky,mcaffee) engellemekte kapatıp deneyin. 

veya manuel olarak kurulum deneyin

Gönderildi : 24/07/2022 20:44

(@MetinYILDIRIM)
Estimable Member
Konu başlatıcı

@berkayguzelbeyoglu hocam kendi sitesinden indirip denedim yüklenemedi hatası veriyor, manuelde denedim olmadı.  farklı 3 client Windows 10 pro pc de de denedim durum aynı. Antivirüs vs yüklü değil sistemlerde 

@hgokhan Yarın deneyeceğim

Gönderildi : 24/07/2022 21:42

(@altunsu)
Gönderiler: 7
Active Member

Hocam merhaba buna benzer başka bir yazılımla ilgili bir problemde biz yaşadık. 

1'incisi yazılıma kurarken Admin yekisi

2'incisi Bilgisayarınız localdeyse yetkilendirme seceneklerini deneyerek bir yükleme yapın. 2'sinden birisi mutlaka sorunuzu çözüm bulakacaktır.

Gönderildi : 24/07/2022 23:44

(@MetinYILDIRIM)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ürünün hp sitesinde windows 10 Destekli driver 'ının  olmasına rağmen yönetici olarak kurulum yapıldığında kurulum hatası vermektedir.

Kurulum setup dosyası özelliklerden uyumluluk sekmesinden windows 7 'ye çekip, yönetici olarak çalıştır dediğimde sıkıntısız bir şekilde kurdu. Windows 10 uyumlu bir driver buna niye ihtiyaç duyar enteresan.

Sorun çözülmüştür, teşekkürler.

Gönderildi : 25/07/2022 10:48

Paylaş: